Історії

Коли Ганна дізналася, що двоє дівчат у селі вагітні від її сина, почервоніла від сорому. Але коли дізналася, що вони втрьох живуть разом, взагалі здивувалася.

Яна могла чого завгодно чекати від сина, але таке навіть не снилося їй! Її син почав зустрічатися з двома дівчатами одночасно і коли вони про це дізналися, то навіть  залишилися з ним. Олег переконав їх, що вони тепер мають жити втрьох, адже любить він їх обох однаково. Дві дівчини на тому етапі були вагітними, а ще й із бідних сімей, тому, мабуть, вирішили, що краще втрьох, ніж на самоті. Після цього її сім’я стала головною темою для обговорення у всьому місті. Вона мала тільки одного сина та двох невісток! І сміх, і гріх.
У вірі заборонено мати більше однієї дружини. Було таке враження, що у сина скоро гарем буде. Мати боялася попадатися людям на очі, а до церкви взагалі не ходила. Вона намагалася поговорити із сином, проте все марно. Двох дівчат батьки виставили за двері, після звістки про їхню вагітність поза шлюбом, тому йти їм нікуди, от і доведеться їм тепер жити в цьому “гаремі”. Батьки довго працювали, щоб заробити на двоповерховий будинок, який потім мав би перейти синові.

 

Читайте також: Чоловік був проти, щоб я подарувала своїй подрузі гроші. На щастя, мама дала мені зараз дуже цінну пораду
Так як вона нічого не могла змінити, просто змирилася. Невістки були добрі, господарські, сина любили. Одна на восьмому місяці вагітності, а друга на дев’ятому. Нині всі родичі обірвали з ними зв’язок. Вони сказали, що вони божевільні, і їм треба лікуватися. Син сказав, що більше не хоче розмовляти на цю тему. Він любить своїх дружин і розлучатися з ними, він не збирається. Мати погодилася і більше ніколи не порушувала цієї теми. Діти виросли, дружини були щасливі. Вони не звертали уваги на інших. Незважаючи на всі обговорення, вони прожили довге та щасливе життя.

Коментарі Вимкнено до Коли Ганна дізналася, що двоє дівчат у селі вагітні від її сина, почервоніла від сорому. Але коли дізналася, що вони втрьох живуть разом, взагалі здивувалася.