Історії

Моя дочка не давала мені гроші на життя. Я вирішив зробити так, щоб вона кожен день соромилася цього

Коли моя наречена завагітніла, то ми були ще зовсім молодими, нам тільки по 18 років було. Довелося одружитися, жили ми в моїй однушці, скромно, але дружно. Тільки з народженням дитини все посилилося. Вийшло так, що дружина почала мене пиляти, що я мало грошей заробляю. А я працював простим механіком, інститути не закінчував, та й не навіщо мені це було. Дружина сама сиділа вдома з донькою, а я за всю сім’ю один працював. Через те, що дружина на мене постійно тиснула, я вечорами став трохи випивати. Їй це остаточно все набридло, вона зібрала речі, взяла дитину і пішла до своєї матері.
Мало того ще хотіла половину моєї квартири собі забрати, але у неї не вийшло. А я справно бачився зі своєю донькою, гуляв з нею на вихідних, давав колишній дружині якісь гроші. А потім у неї з’явився якийсь мужик, я взагалі перестав гроші давати, не вистачало ще щоб цей мужик за мій рахунок жив. Так і з донькою перестав спілкуватися. А потім дочка виросла, їй потрібні були гроші для вступу до інституту. Вона і звернулася до мене. Я їй відразу сказав, що грошей не дам. Я сам інститутів не закінчував і якось живу, а якщо їй це треба, то нехай сама вирішує, вже не маленька.

 

Читайте також: Коли Ганна дізналася, що двоє дівчат у селі вагітні від її сина, почервоніла від со рому. Але коли дізналася, що вони втрьох живуть разом, взагалі здивувалася.
У підсумку дочка якось поступила, закінчила відмінно. І зараз вона працює начальником в престижній компанії. Я вважаю, що це і моя заслуга теж. Тому що ніхто її грошима не балував, вона сама всього домоглася. А якби я їй тоді гроші дав, то вона б і розслабилася. Прийшов я до доньки, щоб трохи грошей на життя попросити. Тому що сам вже старий, працювати не виходить, а грошей немає. Вона сказала, що не дасть мені гроші просто так. Тоді я на зло їй влаштувався у них у фірмі двірником. Нехай кожен день бачить, як її батькові важко дається робота, поки вона на дорогій машині роз’їжджає.

Коментарі Вимкнено до Моя дочка не давала мені гроші на життя. Я вирішив зробити так, щоб вона кожен день соромилася цього