Історії

Якщо ви знаходитесь у стосунках, які завдають більше болю, ніж радості, прийшов час переглянути їх.

Любов – це не складно. Залежність – це складно, і печаль – складно, і очікування – складно. Несвідомі страхи – це складно, і старі травми – також.

Складно, коли не відчуваєш себе в безпеці. Складно виходити із зони комфорту. Складно усвідомлювати, що ви – самотні в цьому світі, хоча думали, що можете покластися на когось. Складно усвідомлювати, що загубилися і намагаєтеся за допомогою відносин знайти себе. Складно приймати, що все, про що мріяли і заради чого стільки зробили, звалилося в один момент.

Любов – це коли ви не сумніваєтеся, що повинні бути разом. Любов – це коли не йдуть, щоб перевірити, наскільки ви дорогі, щоб знову повернутися. Любов не змушує гадати, чи варті чийогось часу і уваги. Любов не змушує сумніватися в тому, чи нормальні ваші захоплення, примхи і все те, що робить вас – вами.

Любов не змушує вас відчувати, що повинні конкурувати за неї з кимось іншим. Любов не змушує вас доводити, що досить гарні для доброго ставлення.

Любов – це реальність, а не абстракція. Це не те, про що ми повинні замислюватися або розраховувати. Ті, кого ми любимо, існують в нашому житті в реальному часі. Любов – це коли люди щасливі тільки тому, що є одне в одного. Любов – це коли ви просто є: не в теорії, не в якійсь майбутній даті, не в обіцянках, не в словах, а кожну хвилини і кожен день.

Читайте також:  Пройшли роки… І тепер я точно знаю, що він був правий!

Любов – це цілюща сила.

Любов – це вивчати і відкривати один одного.

Любов – це коли поруч ваша справжня споріднена душа. Ваша кохана людина.

Замість того щоб критикувати, вона допоможе вам відкрити в собі щось нове і прекрасне. Замість того щоб дивитися на вас зверхньо, ​​вона допоможе прийняти і полюбити себе. Замість того щоб намагатися виправити вас, вона буде надихати і підтримувати, поки ростете і вдосконалюєтеся. Вона вивчить все, що вам подобається, чого ви потребуєте, і зробить все можливе, щоб ви були щасливі – кожен день і завжди. Не тому, що ви попросите про це, не тому, що повинні, а тому, що ви – сенс її життя.

Нещасливе кохання – це не те, що ви повинні терпіти, щоб заробити щось краще. Любов набагато глибше і набагато більше, ніж просто палаючі очі і метелики в животі. Це два паралельні життя, які вже пов’язані разом, перш ніж хтось із вас дійсно зрозуміє, що відбувається. Це очевидна річ. Ви знаєте, коли закохані. Ви знаєте, коли призначені одне для одного.

Це не вимагає аналізу і довгих роздумів – ви просто знаєте. Це прості факти про кохання, очевидні і не потребують доказів.

Це те, чого ви хочете.

Коментарі Вимкнено до Якщо ви знаходитесь у стосунках, які завдають більше болю, ніж радості, прийшов час переглянути їх.