Поради

Помилки в макіяжі, які роблять нас старшими

За допомогою макіяжу ми можемо , як підкреслити свої природні риси і стати зіркою вечора, так і додати майже десяток років. І це не залежить від того, яка у вас косметика – чи люксова і дорога чи бюджетна .

Отже, давайте розглянемо основні помилки в макіяжі, які додадуть вам віку, а ще зіпсують ваш загальний образ:

  • Чіткі та тонкі брови

На щастя, зараз все менше людей носять ось ці, мабуть всім відомі брови «ниточки». Але чіткість ліній і графічність ще часто зустрічається у макіяжі сучасних дівчат.

Чітке та сильне затемнення брів автоматично робить ваш образ важчим , а вас старшими на 5-10 років.

  • Щільна тональна основа

Хороший та правильно підібраний тональний засіб  —  це вже майже половина успіху. Тому , візажисти радять не використовувати щільні тональні основи для денного макіяжу.

А якщо у вас шкіра схильна до висипань і ви намагаєтесь щільним тональним все перекрити , я вам гарантую – ефект буде ще гіршим. Тому, найкращим варіантом в даному випадку буде , замалювати консилером проблемні зони, а зверху нанести тональний флюїд.

Читайте також:Я — жінка, а не твоя прислуга чи кухарка! Я маю право на відпочинок з подругами ! А тобі тільки й потрібно, щоб тобі прали і смачно готували!

  • Теплі і світлі відтінки помад

Помади теплих кольорів потрібно використовувати з великою обережністю, оскільки вони мають здатність підкреслювати жовтизну зубів та надавати обличчю хворого вигляду.

Світлі помади та блиски додають нам трохи років в подарунок. Краще обирати відтінки помад, які найбільш схожі до вашого натурального кольору. Джерело

Коментарі Вимкнено до Помилки в макіяжі, які роблять нас старшими