Поради

Як порозумітися з дитиною підлітком

Підлітковий вік часто є важким, а іноді і нестерпним. З підлітком неможливо домовитися і складно перебувати поруч.

Тому, маємо для вас цінні поради від психолога.

Чому підлітки такі нестерпні ?
От дивіться,він раптово виріс і не знає, що робити зі своїми руками і ногами, які стали такими великими . А всі рідні тільки й кажуть: ти такий великий дядько чи тітка! А все що йому хочеться – це спати і лежати . І це не тому, що він лінивий , а тому що більша частина енергії якраз таки витрачається на цей ріст. Плюс до всього ще гормони.
А ще, в голові постійно думки про те, що його ніхто не розуміє і що він самотній в цьому світі! А інша думка – що з ним нічого не може статися і що він безсмертний. Навіть, якщо з вікна вистрибне, він полежить, встане і піде.
А тут ще й мама кричить, щоб шапку одягнув. А для чого йому шапка. Він взагалі може з дому піди і жити прекрасно в друзів чи сам. А потім бізнесменом стане і всім покаже де раки зимують.
А ще підлітки найрозумніші і з ними потрібно бути дуже обережними.
З підлітками важко , іноді навіть дуже. Але потім все проходить, головне пройти цю кризу так, щоб не зіпсувати близькі відносини.
Ніколи не дорікайте підліткам . І просіть, щоб ні в якому разі не вимикали телефон. І легенько залучайте до праці і корисних занять, хоч буде й не просто.
А ще , ваш підліток може наговорити вам багато неприємних речей. Але ви не тримайте образу і пробачайте їх. Бо вони потім гірко плачуть в подушку. Це точно.
Їх потрібно прощати, гладити і шкодувати, бо цей період пройде, а любов залишиться, ось побачите.
І бережіть своїх безглуздих підлітків , бо поки вони в цьому періоді – вони в небезпеці. Старайтесь бути мудріші, терплячіші та ніжніші. І ви разом пройдете цей непростий перід життя і все буде добре. Точно. Джерело
Коментарі Вимкнено до Як порозумітися з дитиною підлітком