Поради

Речі, які заважають вашому здоровому сну

Коли ми говоримо про здоровий спосіб життя, ми насамперед звертаємо увагу на правильне харчування. Це все впринципі справедливо, але не варто обезцінювати важливість здорового сну.

Виявляється, деякі предмети у нашій спальні можуть заважати нашому глибокому сну, тому експерти радять пошвидше їх позбутися:

  • Старий матрац

Більшість людей навіть не замислюються про важливість заміни матрасів. Думають, що можна купити один матрац і спати на ньому 30 років. Насправді ні. Всі речі мають властивість старіти та втрачати якість.

Матрац необхідно міняти не рідше, ніж раз на 8-10 років, а найкраще – це кожних 5 років. Вся справа в тому, що з кожним роком наш матрац накопичує в собі все більше летючого пилу, який залишається від життєдіяльності постільних та пилових кліщів.

І якщо ви думаєте, що у вашому ліжку їх немає, то експерти стверджують, що вони присутні повсюди і вивести їх практично неможливо.

Також, не варто забувати, що пружини також мають здатність зношуватися і спати на такому матраці стає шкідливо .

  • Спортивне спорядження

Спальня — має бути місцем тиші, спокою і відновлення сил. Тому, старайтеся не влаштовувати в спальні міні-спортзал, або принаймі не робити це біля ліжка.

Також , слід розуміти, що спортивна атрибутика є чудовим місцем для розмноження бактерій.

  • Смартфони, планшети та ноутбуки

Звісно, відмовитись від сучасної техніки практично неможливо. Але спробуйте хоча б в спальній не використовувати гаджети. Пам′ятайте про те, що спальня – це місце відпочинку і там не потрібно нервуватися читаючи стрічку новин .

  • Робочі інструменти

Ті речі, які безпосередньо пов′язані з вашою роботою не варто тримати в спальні. Оскільки вони завжди повертатимуть вас думками в роботу і не дозволять якісно відпочити.

Читайте також: Чому котики так полюбляють проводити час на підвіконнику

  • Брудний одяг

Спальня – це місце сили, де все має блищати чистотою і затишком. А тому , експерти не рекомендують ставити в спальні брудний одяг чи складати одяг на спинки стільців.

Пам′ятайте, що відходити до сну потрібно  у чистому одязі та в чистому приміщенні.

І нехай ваш сон буде міцним і здоровим.Джерело

Коментарі Вимкнено до Речі, які заважають вашому здоровому сну