Поради

Чому котики так полюбляють проводити час на підвіконнику

А ви знали, що багато тварин проводять на вікні більшу частину свого життя? Підвіконня стає їхнім улюбленим місцем для сну та відпочинку.

Чому так відбувається?

Експерти стверджують, що через те, що кішки по своїй природі є дуже допитливими тваринами. Вони завжди хочуть знати, що відбувається за межами їхнього будинку. Тому вікно – це найідеальніше місце для цього.

На підвіконні кішка розуміє, що вона в безпеці і вона захищена, а у випадку небезпеки вона швидко може зреагувати і стрибнути в безпечне місце. І плюс до цього, вона може стежити за тим, що відбувається на вулиці.

А взимку на підвіконні можна ще й гарно погрітись від батареї.

Але, власники домашніх улюбленців, які живуть у багатоквартирних будинках, повинні розуміти, що відкрите вікно в квартирі – це серйозна небезпека для вашого вихованця. Оскільки, по своїй природі, кішки – це природжені мисливці, і пролітаюча повз пташка, може стимулювати тварину на стрибок із вікна.

Читайте також:Астрологи розповіли, яких знаків Зодіаку, після 20 листопада, чекає успіх, вдача і багато  позитивних емоцій

І хоч вони і вміють приземлятися з великої висоти на чотири лапи, проте , такі трюки часто закінчуються важкими травмами . Тому, найкраще заздалегідь потурбуватися про безпеку домашніх улюбленців і встановити на вікна сітки. Джерело

Коментарі Вимкнено до Чому котики так полюбляють проводити час на підвіконнику