Астрологія

Якого партнера приваблює ваш знак Зодіаку

Овен

Жінка-Овен приваблює чоловіків, які жадають пригод. Такі чоловіки не збираються проводити свої вечори на дивані в обнімку зі смартфоном або бездумно дивитися в екран телевізора – ні, вони не збираються старіти і ставати нудними, і жінка-Овен їм у цьому допоможе, тому що здатна повести за собою, захопити яким-небудь новим заняттям, урізноманітнити життя новими пригодами.

Чоловіки, яких приваблює жінка-Овен, знають, що з такою жінкою не засумуєш, і життя завжди буде здаватися свіжим та цікавим.

Телець

Чоловіки, яких приваблює жінка-Телець, потребують вірності. Вони знають, що, якщо вже жінка Телець зважилася віддати своє серце комусь, її любов – це одна з найбільш стабільних і незмінних констант на світі.

Чоловіки, яким подобається жінка Телець, знають, що Тельці віддають перевагу розслабленому, комфортному і спокійному існуванню замість драми і бурі емоцій, а також є дуже розумними, інтелігентними людьми. Точно такого ж типажу – і чоловіки, які звертають увагу на жінку Тельця, це емоційно дорослі, терплячі і спокійні чоловіки.

Близнюки

Чоловікам, яких тягне до жінки Близнюків, в житті не вистачає гострих нових емоцій – зрозуміло, позитивних. Цим чоловікам імпонує той факт, що Близнюки вічно від чогось приходять в захват – навіть якщо сьогодні це одне, а завтра вже зовсім інше.

Чоловіки, яких приваблює жінка Близнюк, хочуть, щоб у їхньому житті постійно з’являлося щось нове, нові інтереси, проекти, мрії, і от якраз для цього романтичні стосунки з Близнюками підходять ідеально.

Читайте також Всі ми втомлюємося, і не тільки у фізичному сенсі, і навіть так, що іноді ніяких сил не залишається.

Рак

Чоловіки, яких приваблює жінка Рак, більше за інших потребують любові. Такі чоловіки знають, що жінка Рак – це надійне підгрунтя, на якому вони можуть побудувати своє майбутнє.

Якщо чоловік шукає жінку-Рака, варто бути впевненим, що для такого чоловіка стосунки розраховані на тривалий термін. А ще жінка Рак приваблює чоловіків своїм спокійним ставленням до грошей – з нею чоловік може бути впевнений у тому, що його дійсно люблять за якісь особисті якості, а зовсім не через гроші.

Лев

Чоловіки, яких приваблює жінка Лев, готові відійти на другий план, щоб у їхньому житті з’явився хтось, хто буде сяяти, як зірка.

Зустрічатися з жінкою Левицею для таких чоловіків все одно що закрутити роман з найкрасивішою дівчинкою в школі: підсвідомо вони до кінця так і не можуть повірити, що до них «зійшли», і черех це у стосунках ведуть себе досить піддатливою.

Діва

Якщо чоловік шукає для стосунків жінку-Діву, це означає, що підсвідомо він прагне знайти якусь «безпечну зону». У жінок Дів чоловікам подобається те, що вони завжди дуже «дорослі», емоційно зрілі, в житті Дів завжди панує порядок, і немає місця хаосу.

Цікаво, що особливою популярністю жінки Діви користуються у молодих людей у віці від 20 до 30 років – у цей період особливо чоловіків приваблює той факт, що жінка Діва з легкістю розбирається з проблемами “дорослого” життя, які іншим здаються непосильним вантажем. На жаль, досить часто виходить так, що жінки Діви зустрічаються з чоловіками, які використовують їх для вирішення різноманітних власних проблем.

Терези

Чоловікам, яких приваблює жінка Терези, необхідна в житті рівна їм за силою та розумом партнерка

Терези відмінно справляються з будь-яким завданням, за яке б вони не взялися, в особливо з усіма тими проектами, які вимагають інтелектуальної роботи. Ось тому жінки Терези і залучають таких же інтелектуальних, часто амбітних чоловіків, життя яких Терези прикрасять та зроблять краще у всіх його аспектах.

Скорпіон

Чоловікам, які шукають для стосунків жінку Скорпіона, в житті не вистачає пристрасті, вогню – і мова не лише про ліжко, але і про ставлення до життя, світовідчуття в цілому, адже ніхто з такою концентрацією і цілеспрямованістю не підходить до якоїсь справи, як жінки Скорпіони, якщо вони поставили перед собою якусь мету.

Скорпіони як жоден інший знак Зодіаку здатні відчувати пристрасть – до людини, до об’єкту, до якогось проекту. Ну, і, звичайно, бути об’єктом пристрасті Скорпіона дійсно приємно.

Чоловіки, яких приваблює жінка Скорпіон, знають, що їхнє життя ніколи не буде нудним, поки їх буде зігрівати вогонь пристрасті Скорпіона.

Стрілець

Чоловіки, яких приваблює жінка Стрілець, цінують тих, хто може їх розсмішити. Вони знають, що жінка Стрілець – не тільки один із самих забавних, смішних знаків Зодіаку, але також вірний друг і надійний партнер в романтичних стосунках. Тому в найближчому оточенні жінки Стрільця і серед її кавалерів першу чергу можна зустріти чоловіків, які в жінці бачать одночасно і романтичного партнера, і кращого друга.

Козеріг

Чоловіки, яких приваблює жінка Козеріг – за життя натури дуже прагматичні, які потребують настільки ж прагматичної партнерки. Такі чоловіки знають, що жінка Козеріг здатна дати їм щось, чого не можуть дати практично ніякі інші знаки Зодіаку, адже жінка Козеріг – це жінка з витонченим, вишуканим смаком, незалежна, впевнено веде себе на публіці і здатна зберігати таємниці.

З жінок Козерогів виходять відмінні перші леді, дружини мільярдерів і керівниці, що займають високі пости в найбільших компаніях. Завдяки таким своїм якостям жінки Козероги залучають в першу чергу традиційних, надійних чоловіків з консервативними цінностями.

Водолій

Чоловіки, які прагнуть завести стосунки з жінкою Водолієм, потребують життя, наповненого сенсом. Такі чоловіки знають, що рушійна сила жінки Водолія – ​​це її прагнення творити добро, допомагати людям навколо, і саме це її прагнення, її альтруїстична натура і надихають чоловіків, що оточують жінку Водолія.

Риби

Жінка Риби привертає увагу творчих чоловіків. Такі чоловіки відчувають в жінці Рибах споріднену душу, яка, як і вони, живе творчим життям, оточеному мистецтвом, музикою, вишуканою кухнею.

У Рибах чоловіки бачать партнера на все життя, жінку, яка розділить їх інтелектуальне задоволення і допоможе їм виразити себе через якісь форми мистецтва.

Коментарі Вимкнено до Якого партнера приваблює ваш знак Зодіаку