Астрологія

Яка катастрофа ховається за знаком зодіаку?

Овен — пожежа
Гнів Овна іноді виникає нізвідки, зовсім як пожежа. У навколишніх два варіанти: гасити, отримавши опіки, або бігти, але знаючи, що повернутися буде нікуди.

Телець — цунамі
Гнів Тільця, як і цунамі, зовсім несподіваний. А головне, що цю катастрофу ніяк не можна передбачити. Ох, не пощастило деяким навколо…

Близнюки — піщана буря
Гнів Близнюків цілком передбачуваний, як і піщана буря. Але найцікавіше те, що цей знак ну зовсім не вміє контролювати себе в подібних ситуаціях.

Рак — гроза
Багатьом навіть подобається гроза, адже можна просто сховатися в будинку і бути в безпеці. Так само і з Раками — вони голосно шумлять, але нікому насправді не хочуть заподіяти шкоди.

Лев — виверження вулкана
Про гнів Лева повинні знати всі! Причому, така катастрофа привертає увагу навколишній і навіть гіпнотизує їх.

Діва — завірюха
Діва ніколи не впадає в лють без причини, а тому в неї потрапляють люди підготовлені. Вони ж знають, у що вплутуються. Але ось орієнтуватися в такій ситуації у них не вийде.

Читайте також:  Після стількох помилок, він зрозумів, що щиро кохає Марію.

Терези — посуха
Терези ніколи не впадають в істерики, не кричать і не б’ють посуд. Поки Терези приймають рішення, погубити або пощадити, жертва може померти від посухи.

Скорпіон — землетрус
Якщо хочете вижити, то не зліть Скорпіона. Так, цей знак нещадний і непохитний — якщо вирішив знищити, то так і буде. Тікати марно, Скорпіон наздожене вас у будь-якому випадку.

Стрілець — лавина
Стрільці дуже жалісливі й люблять людей, але варто їх розлютити, як постраждає не хтось один, а десятки приближених.

Козеріг — повінь
У гніві Козеріг не збирається нікого вбивати, тільки налякати або нашкодити. Як і після повені, результат 5-хвилинного гніву Козерога доведеться розчищати ще дуже довго.

Водолій — ураган
Водолій спочатку робить невелике попередження, штормове попередження. А якщо це ніхто не бере до уваги, тоді вже він трощить все навколо з шаленою швидкістю.

Риби — торнадо
Якщо вже вас затягнуло в цю смертоносну воронку, то вам буде непереливки. Риби не люблять гучних розборок, вони просто рухаються як торнадо і зносять все на своєму шляху.

 

Коментарі Вимкнено до Яка катастрофа ховається за знаком зодіаку?