Історії

Бог ніколи не втомлюється прощати

У церкві всередині монастиря Санта-Ана і Сан-Хосе в Кордові, що в Іспанії, є старовинний хрест. Він не схожий на ті, які ми бачимо в наших церквах, будинках чи крамницях.
 Це образ Хреста “Прощення”, на якому Ісус Христос, розіп’ятий на Хресті з правою рукою опущеною вниз.
Кажуть , що колись давно під цим хрестом сповідався один чоловік у священника. А священник цей був дуже строгим і кожного разу, коли грішник був винним у злочині, він діяв дуже рішуче.
Через деякий час цей чоловік знову згрішив і прийшов сповідатися. І от після сповіді , священник суворо сказав до чоловіка:  «Все, це останній раз, що я тобі прощаю».
Пройшло багато часу і цей чоловік знову прийшов до священника на колінах просити прощення і сповіді. Але, цього разу священник був непохитним і рішучим, тому відповів так:  «Не грайтеся з Богом, будь ласка. Я не можу дозволити тобі продовжувати грішити».
Коли священник прогнав цього грішника, він почув різкий шум від хреста і сталося диво! Права рука Ісуса на Хресті опустилася вниз і було чути голос:«Я пролив кров за цю людину, а не ти. Я пробачив цій людині, а не ти».
З того часу права рука Ісуса на цьому хресті завжди опущена вниз . Цей Хрест ніби нагадує нам, настільки важливо вміти прощати й отримувати прощення. Адже Бог ніколи не втомлюється прощати нам. Джерело
Коментарі Вимкнено до Бог ніколи не втомлюється прощати