Лайфхаки

Осінні напої для підвищення імунітету

Для кращої роботи імунної системи, не страждати від застуди та нежиті із настанням холодів, рекомендують вживати ці корисні напої.

– Лимонна вода з медом і корицею. Лимон є прекрасним джерелом вітаміну С, мед надає протизапальний ефект, а кориця — антибактеріальний. Комбінація таких компонентів дозволить посилити захисні механізми організму, активізувати обмін речовин і підтримувати рівень цукру в крові. Цей напій експерти назвали найкращою осінньою зброєю для боротьби з наближенням інфекційних захворювань.

 

Читайте також: Чи можна всі вітаміни одержати з їжі?

– Настій шипшини. У шипшині міститься достатня кількість вітаміну С, який оберігає імунну систему від ризику захворіти на грип та інші застудні захворювання. До того ж в плодах цієї рослини аскорбінової кислоти в 10 разів більше, ніж в чорній смородині, і в 50 разів більше, ніж в лимонах.

 

-Коктейль з горобини. Плоди горобини застосовують в народній медицині як зміцнювальний і сечогінний засіб. Як показують дослідження, в ній міститься велика кількість каротину, вітаміну С, сорбінової, щавлевої, фолієвої кислот. Її регулярне застосування сприяє виведенню токсинів і зміцненню організму, а правильно приготований коктейль з горобини є чудовою профілактикою авітамінозу.

Коментарі Вимкнено до Осінні напої для підвищення імунітету