Лайфхаки

Корисний скраб з морською сіллю

Морська вода містить практично ту ж концентрацію мінералів та поживних речовин, що й вода в нашому організмі.

Морська сіль – це натуральний засіб для захисту та відновлення нашого організму та шкіри.

Відмінність морської солі від звичайної полягає у мінеральному складі. Морська сіль багата магнієм, кальцієм, натрієм та калієм, які важливі для здоров’я шкіри.

 

Можливо, ви помічали як змінюється ваша шкіра після відпустки на море. Періодично робіть скраб із морською сіллю, додаючи в неї трохи олії та втираючи його в шкіру.

Читайте також: Авокадо для оксамитової шкіри

Скраб з морської солі і олії оливи

Засіб відмінно підходить для глибокого впливу на шкіру і її якісного очищення. Щоб приготувати скраб перемішайте 8 ст. л. солі і 3 ст. л. олії оливи. Для насичення тіла вітамінами і підтримки його тонусу можна замінити використання олії оливи на лимонний сік в тій же пропорції. За необхідності посилення антицелюлітного ефекту додайте до вмісту 1 ст. л. меленої кави.

 

Скраб мигдально-сольовий

Скраб для активного насичення шкіри поживними компонентами, зволоження і підвищення її тонусу. Потрібно взяти 1 склянку морської солі, далі додати до неї 2 ст. л. олії мигдалю, 1 ст. л. олії жожоба і 20 крапель цитрусової олії на ваш вибір.

Скраб медово-сольовий

Засіб активно бореться з целюлітом і підвищує тонус шкіри. Для його приготування перемішайте 100 г натурального меду рідкої консистенції з такою ж пропорцією морської солі.

Коментарі Вимкнено до Корисний скраб з морською сіллю