Астрологія

Не найкращі друзі за гороскопом

Скорпіон

Ще один непростий для дружби знак. Він не буде влаштовувати бурхливих сцен і будувати стіну між собою і другом, і все ж таки проблем від Скорпіона ви отримаєте сповна. Дуже часто Скорпіони виявляються найтоксичнішими друзями, які не проти перекласти свої проблеми на хорошого друга або можуть обговорити вас за спиною, причому виставити не в кращому світлі. А злопам’ятності Скорпіонам не позичати — якщо ви його чимось зачепили, він пам’ятатиме про це до кінця життя.

Овен

Запальні та безкомпромісні люди. Вони дуже швидко сходяться з людьми і вміють знаходити підхід майже до будь-якої людини, тому навколо них багато знайомих. Але коли доходить до справжньої дружби, тут навички Овна просідають. Овни дуже складно відкриваються людям, через що здаються холодними та незацікавленими. При близькому контакті може здатися, що Овен намагається вас придушити і взагалі обійти, адже дух суперництва є у кожному представнику цього знаку. Однак дружба не передбачає суперництво.

Козеріг

Читайте також Заздрість ніколи не зробить вас щасливим.

Здавалося б, досить спокійна людина, що може йти не так? Козероги найчастіше дуже самодостатні і вибиратимуть друзів дуже ретельно. Для них дуже важливо, щоб друг відповідав очікуванням самого Козерога. Великою проблемою цього знака можна назвати неуживливість і прагнення здаватися краще, ніж решта людей. І будьте впевнені, Козеріг неодноразово нагадає вам, у чому і чому він кращий за вас. Дружити з такою людиною дуже непросто.

Коментарі Вимкнено до Не найкращі друзі за гороскопом