Історії

Зрадила чоловіка і стала щасливою. Історія жінки, яка обрала себе і своє щастя!

«У мене сімейне життя було на відстані. Чоловік їздив на роботу і систематично зраджував мені. Я не йшла від нього, бо вважала себе не гідною кращого чоловіка.

Але якось до мене почав залицятись один колишній друг. І я погодилась з ним на зустріч. Ми сходили в кафе , а закінчилось все у ліжку.

І він настільки показав мені , що означає бути бажаною та коханою, що я одразу пішла від чоловіка. До речі , ми так і не почали зустрічатись з цим чоловіком, просто залишились гарними друзями .

Проте , я ніколи не пошкодувала про свій вчинок, адже я почала любити себе.Я зрозуміла, що я багато чого можу в цьому житті.

Читайте також : Чим корисне авокадо для жіночого організму!

Я влаштувалась на роботу, раніше ж чоловік завжди наголошував , що без нього я ні на що не здатна і я почала свято в це вірити.

Але зараз, після розлучення , я маю гарну роботу з чудовим колективом.Я навчилась правильно та круто за собою доглядати .

Записалась на танці, про які мріяла все життя , переїхала на нову квартиру і зустріла чоловіка своєї мрії, який кохає мене,а головне цінує та поважає.Мені хочеться дарувати йому всю свою любов та турботу.Зараз ми чекаємо на поповнення і я по справжньому щаслива.

І знаєте, зрада приносить багато болю та страждань, але мабуть, в моєму випадку так мало статись, адже життя приготувало для мене просто неймовірну казку», — Аліна, 28 років. Джерело

 

Коментарі Вимкнено до Зрадила чоловіка і стала щасливою. Історія жінки, яка обрала себе і своє щастя!