Історії

Я нарoдила двійнят хлопчика і дівчинку а ви принесли мені двох дівчаток, де мій син?

Настя і її чоловік Степан з нетерпінням чекали появи двiйнят. Після того, як на У З Д дізналися, що буде хлопчик і дівчинка, то купили дітям рожевий і блакитний комплекти одягу на випiску. Ось настав день по логів і жінка народила здорових двійнят. Вона була дуже щасливою і уявляла, як забере дітей додому. Ме дсестра перед випискою забирала дітей на огляд, а коли принесла і віддала дітей Насті, то жінка зблідла. — Ви принесли мені чужих дітей. — Не може бути! — відповіла медсестра і глянула в документи.
Тим часом жінка розділа дітей і побачила, що це дівчатка. — Я народила двійнят: хлопчика і дівчинку, а ви принесли мені двох дівчаток, а де мій син? — запитала у медсестри жінка. Медсестра була здивована, вона не знала, що їй робити. — Віддайте мені сина! Якщо через кілька хвилин мені не принесете моєї дитини, я піду до головного лікаря! — зі злістю крикнула жінка.

Читайте також:Мій син злий на мене за те, що я допомагаю своїй колишній невістці

Медсестра вибігла в коридор і кудись пішла. Через кілька хвилин до неї прийшла лікарка і принесла її сина. Виявилося, що мати дівчинки померла під час пологів, і дитину повинні були віддати в дитячий будинок, бо батько відмовився, а інших р0дичів у неї немає. А медсестра випадково взяла не ту дитину. Працівниця пол 0гового будинку вибачилася перед молодою матір’ю. Настя вирішила не писати скаргу на медсестру, а забрати дітей і поїхати додому.  Уві сні жінка побачила дівчинку, яку жінці випадково принесли замість її сина.
Коли вона прокинулася, то відчувала, що повинна удочерити дитину. Жінка розповіла про дівчинку чоловікові і сказала, що хоче її забрати. Вона сказала, що не пробачить собі, якщо залишить немовля в по логовому будинку. Степан довго думав, вагався, бо і так двоє дітей, а тут ще третю дитину дружина просить удочерити. Але згодом погодився на вмовляння жінки — і тепер у них троє дітей: дві дівчинки і хлопчик.

Коментарі Вимкнено до Я нарoдила двійнят хлопчика і дівчинку а ви принесли мені двох дівчаток, де мій син?