Лайфхаки,  Поради

Секрети азійської молодості 

1. Азійські жінки уникають сонця, як чуми

Якщо ви не знайомі з дерматологією та світом краси, вплив сонячних променів є основною причиною процесу старіння шкіри. Це викликає зморшки, темні плями та гіперпігментацію, а також рак шкіри. Азійські жінки не виходять на вулицю без захисту (SPF або додаткового шару одягу).

Не дивно, що більшість країн Азії вважають світлу шкіру еталоном краси. До речі, це не пов’язано з тим, що вони хочуть виглядати західними. Це більше пов’язано з тим, що світла шкіра асоціюється з вищим класом, оскільки вам не потрібно працювати на відкритому повітрі. Це означає, що жінки будь-що уникатимуть сонця. Плюс спека в Азії дуже жорстока. Уникати також означає безпеку.

2. Азійські жінки мають природну правильну дієту

Харчування має великий вплив на наше здоров’я та наше старіння. Типова азійська дієта є досить здоровою. Кожна азійська країна має різні види кухні. Однак є кілька подібностей:

Азійці люблять їжу та пишаються своєю кухнею. Ми не їмо, щоб жити, ми живемо, щоб їсти. Вони рідко рахують калорії. Вони їдять все, що смакує. Ця звичка веде до дуже здорових стосунків з їжею.

Читайте також: Турбота про ваше психічне здоров’я

Азійські сім’ї цінують домашню їжу. Більшість наших страв виготовляються з нуля. Перероблена їжа зазвичай містить масу консервантів, цукру та натрію, які можуть прискорити старіння та сприяти ожирінню.

3. Пийте зелений чай

Зелений чай багатий антиоксидантами, які допомагають уповільнити старіння та покращити ваше здоров’я. Тепер це може стосуватися не всіх азійських жінок. Зелений чай став стабільним у багатьох країнах Азії. В Японії, Китаї чи В’єтнамі люди п’ють чай кілька разів на день. Джерело

Коментарі Вимкнено до Секрети азійської молодості