
5 способів розвинути продуктивність
Залишатися продуктивним у цьому поколінні може бути складно, оскільки багато здатний відвернути факторів заважають. У будь-який момент часу, здавалося б, десять різних речей борються за вашу увагу. Якщо ви продуктивні, ви можете зробити більше за менший час. Це означає, що ви можете взятися за складніші та важливіші завдання. Це також означає, що у вас є більше часу для того, що вам подобається, як-от хобі чи проведення часу з друзями.
Сьогодні ми розглянемо, як деякі стоїчні принципи можуть допомогти нам бути більш продуктивними.
1) Бережіть свій час
Планування свого часу може зробити нас більш продуктивними щодня та допомогти нам досягти наших цілей у житті. Тому контролюйте свій час: не дозволяйте йому контролювати вас! Цінність часу – це те, що розуміє кожен. Час — це дорогоцінний товар, який ми всі маємо однаково, і його не можна витрачати даремно.
2) Практикуйте мінімалізм
Бути мінімалістом означає, що ви цінуєте себе більше, ніж матеріальні речі. Це означає прийняття рішень на основі ваших потреб замість того, щоб отримати все, що ви хочете. Це не означає, що речі, які ви купуєте, дешеві. Це означає, що вони вам потрібні, незалежно від того, скільки вони коштують.
Читайте також: 7 типів людей, які просуваються далеко в житті
3) Частіше гуляйте
«Нам слід здійснювати мандрівні прогулянки на свіжому повітрі, щоб розум міг підживитися й освіжитися повітрям і глибоким диханням».
4) Час на самоті
Самотність є важливою складовою вашого здоров’я та добробуту. Самотність – це те, що народжує чудові ідеї.
Однак бути самотнім і відчувати себе самотнім – це дві абсолютно різні речі. Багато людей почуваються самотніми, навіть коли перебувають у переповненій кімнаті. А деякі люди проводять багато часу на самоті, навіть не відчуваючи себе самотніми.
Насправді створення самотності у вашому повсякденному житті може зменшити ваше почуття самотності. Якщо ви не звикли бути на самоті, навички перебування на самоті потребують практики, але з часом вам стане легше залишатися наодинці.
5) Багато читайте
Читання книг покращує вашу концентрацію, пам’ять, емпатію та навички спілкування. Це може зменшити стрес, покращити психічне здоров’я та допомогти вам жити довше. Читання також дозволяє вам дізнаватися нове, що допоможе вам досягти успіху в роботі та стосунках. Джерело

