Лайфхаки

Аромати які залучають в життя гроші, щастя і любов

Облаштовуючи будинок або прикрашаючи його декором, люди часто забувають про запахи. Помічали ви чи ні, але у кожної квартири він індивідуальний, власний, багато в чому залежить від енергетики власників житла. Змінити простір навколо можна не тільки речами, а й ароматами. Деякі з них здатні бути неймовірно корисними: приманити в будинок щастя, любов і навіть гроші.

Ось на які запахи варто звернути увагу і поселити їх в квартирі.

Запах лимона приваблює гроші

Лимон відомий як зміцнювач імунної системи, а ще запах цього цитрусового приваблює гроші.

Цитрусові неймовірно корисні, це знають всі. Крім того що лимон зміцнює імунну систему, підвищуючи здатність організму протистояти вірусам і застуді, він також здатний освіжати обстановку. Ще аромат цього цитрусового притягує багатство в будинок. Згадайте, що суму в мільйон часто називають лимоном. Ну а ті, хто дихають ефірною олією лимона, легше і швидше адаптуються до нових умов.

Читайте також  Ярина пішла від чоловіка досить несподівано, навіть для самої себе.

Бергамот, що надає сили

Всі ми колись втомлюємося або втрачаємо мотивацію. Щоб якомога швидше вибратися з цього стану, потрібно звернутися за допомогою до бергамоту. Причому спрацює навіть чай з цією рослиною, а не тільки олія.

Що дає аромат бергамоту? Цей запах здатний відновити в людині енергію, активувати джерело життєвих сил. Бергамот поверне натхнення, і людині в голову прийдуть прибуткові ідеї. Як бонус — аромат наповнить мотивацією закінчити справи і позбавить від невпевненості що заважає.

Аромат жасмину захистить від сварок і конфліктів

Аромат жасмину допомагає уникнути сварок і конфліктів, забираючи весь негатив людей і “остуджуючи” їх.

Деякі квіткові запахи привносять в квартиру не тільки свіжість. Жасмин, наприклад, дуже допомагає уникнути сварок і конфліктів, забираючи весь негатив людей і “остуджуючи” їх. Ще аромат цього чагарнику здатний розкрити жіночність дівчини, наділити ніжністю, крихкістю і увагою чоловіків. Жінку, від якої пахне жасмином, хочеться оберігати і захищати, любити так, немов вона богиня. Запах цієї квітки здатний залучити щиру взаємну любов.

М’ята кардинально змінює життя

Деякі люди люблять пити м’ятний чай, щоб заспокоїти нерви і знизити рівень стресу. Але вони навіть не підозрюють, скільки користі приносять собі, вдихаючи її аромат. Запах цієї рослини допомагає скластися обставинам так, щоб людина легко і невимушено заробляла гроші. Тобто він сприяє затриманню грошового потоку і налаштування його під вас. Для залучення багатства досить вранці перед роботою нюхати перцеву м’яту і заряджатися силами, змінюючи життя в кращу сторону.

Запахи цитрусових розпалюють пристрасть

Деякі запахи цитрусових здатні наповнити життя пристрастю.

Запахи певних цитрусових допомагають наповнити життя грошима, а ще притягнути щирі почуття. Аромати грейпфрута і мандарина вважаються одними з найсильніших природних афродизіаків. Якщо перед побаченням помити голову з краплею ефірної олії одного з фруктів або підібрати духи з їх нотами, можна домогтися не тільки бажаної близькості з чоловіком, але і зануритися в справжню безодню пристрасті.

Аромат троянд для досягнення бажаного

Чарівні властивості аромату троянд — відмінний привід попросити в подарунок букет цих колючих квітів. У різних країнах світу троянди вважаються символом благородних королів. А що завжди є у аристократів? Вірно, успіх, шана і багатство. Ось і виходить, що, якщо в будинку постійно пахне трояндами або їх ефірною олією, мешканець житла доб’ється мрій, виконає бажане і стане успішним.

Коментарі Вимкнено до Аромати які залучають в життя гроші, щастя і любов