Лайфхаки

Як видалити запах смаженої їжі вдома: простий лайфхак

Мабуть, кожна господиня , хоч раз готувала смажену рибу, котлети або картоплю з салом. І вона точно дуже добре пам’ятає, який запах потім стоїть в квартирі. А тому, якою б смачною не виходила страва, через запах, бажання її готувати знижується. Але, не хвилюйтесь, ми підготували для вас лайфхак, який допоможе усунути запахи смаженої їжі.

Для цього нам знадобиться тільки кориця та білий оцет.

Білий оцет — має високу кислотність, а тому, коли він виділяється у повітря , він тим самим нейтралізує лужні частки, які несуть запахи.Але, оцет теж має свій аромат , і якщо його використовувати сам по собі , тоді ваша квартира може пахнути, як банка солоних огірків.

Читайте також:Дружина зайшла в кімнату і сумно зітхнула, обняла чоловіка і каже йому: – Вибач, любий. Я винна

Тому, щоб цього не сталося, ми будемо використовувати ще корицю.

Така комбінація дозволить прибрати неприємний аромат смаженого, а також додасть вашому будинку легкого приємного аромату.

Спочатку, налийте в каструлю кілька склянок води . Поставте на плиту і додайте 5-6 столових ложок білого оцту і кілька паличок кориці. Доведіть це до кипіння , після чого зменшіть вогонь на мінімум, щоб суміш легенько кипіла. Суміш має кипіти до того часу, поки в будинку не з′явиться приємний аромат. Якщо вода википить, тоді долийте ще води, щоб не пригоріла каструля. Джерело

Коментарі Вимкнено до Як видалити запах смаженої їжі вдома: простий лайфхак