Стосунки

Спостереження за людьми: як зрозуміти що ви їм подобаєтесь

Люди, як правило, мають поганий досвід, коли йдеться про самооцінку. Дослідження показують, що люди не здатні реалістично оцінювати себе, особливо коли йдеться про зовнішність і привабливість. Це тому, що ми сприймаємо себе не так, як навколишні. Ми уважно вивчаємо кожну дрібницю про себе, ніж дії чи зовнішність інших.

Тому більшість людей часто недооцінюють свою самоцінність і привабливість. Цікаво, що інші думають про вас, може бути божевільним, але є багато підказок, які ви можете навчитися помічати, щоб зрозуміти це.

Ось кілька ознак того, що ви можете бути набагато привабливішими, ніж ви думаєте!

1) Люди посміхаються, коли бачать вас:

Набагато частіше хтось посміхається незнайомцю, якого вважає привабливим, ніж тому, хто йому не подобається.

Ми схильні підсвідомо посміхатися речам або людям, які є естетично приємними. Швидка посмішка може бути способом флірту, але найчастіше це просто природна реакція на те, що приємно оку.

2) Незнайомці дивляться на вас:

Будь-хто почувався б збентеженим, якби дізнався, що незнайомці витріщаються на нього публічно, але якщо це трапляється з вами часто, ви можете бути привабливішими, ніж ви думаєте.

3) Людям, здається, подобається спілкуватися з вами:

Чи завжди інші підходять до вас і починають розмову незалежно від того, де ви знаходитесь і що робите? Якщо так, то, ймовірно, тому, що ви приємні для очей. Це може здатися несправедливим, але до тих, кого вважають більш привабливими, ставляться краще, ніж до тих, хто має «середню зовнішність», і вони отримують більше позитивної уваги.

Читайте також: 5 способів розвинути продуктивність

4) Люди підіймають брови, коли бачать вас:

Коли хтось підіймає брови, зазвичай це означає, що він або здивований, або заскочений зненацька. Якщо хтось дивиться на вас і підсвідомо підіймає брови, це ще одна ознака того, що він може вважати вас привабливим. Як і усмішка, підняття брів є природною реакцією вашого мозку: це можна робити свідомо, але зазвичай це не так.

5) Люди можуть поводитися по-різному навколо вас:

Люди навколо вас набагато нервовіші чи тривожніші? Чи помічаєте ви, що вони поводяться навколо вас інакше, ніж при інших, і здаються нервовими або збентеженими, коли ви підходите до них? Привабливі люди, як правило, дуже лякають, і майже неможливо втриматися від хвилювання, коли ви поруч з кимось, хто вам подобається або вважаєте привабливим.

6) Інші роблять все можливе, щоб допомогти вам:

Несправедлива вигода, яку отримують гарні люди від природи, полягає в тому, що більшість людей — навіть незнайомих — зроблять усе можливе, щоб допомогти їм або полегшити їхні проблеми. Чи помічали ви, що інші скористаються можливістю допомогти вам у розв’язанні вашої проблеми — незалежно від ситуації? Причиною цього може бути те, що ви просто приваблива людина, можливо, також і з точки зору особистості, і люди, швидше за все, простягнуть вам руку допомоги. Джерело

Коментарі Вимкнено до Спостереження за людьми: як зрозуміти що ви їм подобаєтесь