Історії

Складається враження, що все це відбувається спеціально. може він хоче скоро розлучитися зі мною та переїхати у свою відремонтовану квартиру

Недавно я вийшла заміж. Своєму чоловікові запропонувала жити у мене у квартирі, хоч у нього теж є своє житло, але моя квартира була значно більша. Ми навіть довго не обдумували над тим, де жити після одруження. Моя трикімнатна квартира знаходилася майже в центрі міста, до роботи було добиратися близько обом. А його двокімнатна була у поганому стані, потрібно було зробити ремонт та й знаходилася вона на виїзді з міста.

Мій чоловік запропонував зробити косметичний ремонт в його квартирі і щоб житло не простоювало, здавати його в оренду. Я сама розуміла, що зайвими гроші нам не будуть точно. За декілька тижнів ми пофарбували стіни, поклеїли шпалери, замінили техніку, оновили меблі. Все це ми робили за весільні гроші. Ми не сильно сумували з цього приводу, а розуміли, що ці гроші нам повернуться після того, як почнемо здавати квартиру в оренду.

Орендарів ми знайшли одразу. У квартиру оселилася молода сім’я, швидко облаштувалася та ще й деякі свої меблі привезла. Кожного місяця чоловік заходив до них знімати показники лічильника та забирати гроші. Але в один момент, на квартирантів почали жалітися сусіди і своє невдоволення вони висловлювали саме моєму чоловікові. Ми декілька разів говорили з ними та попереджали, що виселимо їх, якщо вони не поміняють свою поведінку, але вони не хотіли нас слухати.

Мій чоловік більше не хотів миритися з їхньою поведінкою і сказав, щоб вони виселилися до кінця тижня. Молода пара почала сперечатися, бо ми бачте їх не попередили за два тижні. Але коли емоції вщухли, вони зібрали свої речі та виїхали з квартири чоловіка. Після них залишився неймовірний погром: меблі та підлога були брудні, мікрохвильова піч та телевізор не працювали. Ми не розуміли, що вони робили у цій квартирі, що довели до такого стану? Коли чоловік це все побачив, то зателефонував їм і почав вимагати компенсацію, але вони все зіпхнули на те, що їх з незрозумілих причин виселили, і тому ні за що платити не будуть.

Читайте також Я думала, що це буде скромне весілля. А тепер з сумом спостерігаю за розмахом.

Декілька днів ми були в поганому настрої і вже не знали, що робити. Чоловік запропонував витрати відкладені гроші на машину і зробити капітальний ремонт. Цього разу я не погодилася на такі умови. Ми пів року тяжко працювали та економили, а тепер знову робити ремонт, щоб нові орендарі все понищили? Чому ми знову маємо вкладати у його квартиру?

Чомусь мій чоловік не може зрозуміти, що у квартирі, в якій ми проживаємо, теж потрібно через декілька років робити ремонт. А його квартиру ремонтувати вдруге і незрозуміло чи надовго. Складається враження, що все це відбувається спеціально. може він хоче скоро розлучитися зі мною та переїхати у свою відремонтовану квартиру? Останнім часом у нас дуже важкі відносини. Ми часто сваримося і не можемо дійти компромісу. Я не знаю, як мені вчинити правильно, щоб зберегти відносини і не віддати всі гроші на ще один ремонт квартири мого чоловіка? Так хочеться поїхати відпочити, пожити трішки для себе, а не економити кожну копійку. Розумію, що скоро можуть народитися діти, і ми знову почнемо економити. Сумно від ситуації яка відбувається у нас в стосунках.

Коментарі Вимкнено до Складається враження, що все це відбувається спеціально. може він хоче скоро розлучитися зі мною та переїхати у свою відремонтовану квартиру