Що таке міцна дружба?
Близькі стосунки роблять ваше життя солодшим. Але вони також вимагають свідомих зусиль. Можливо, ви хочете розвинути вашу поточну дружбу. Або ви хочете побудувати нові зв’язки. Ось кілька порад, які підтримають вас на вашому шляху.
Любов
Золоте правило. Вибір любити — це один із найбільших ризиків у житті, але це ризик, на який варто піти. Любов у вашій дружбі задає тон вразливості та автентичності. Любов до себе також є попередником цього. Коли ви розвиваєте своє почуття гідності, ви будуєте фундамент, який збільшує доброту та співчуття.
Підтримка
Підтримка – ознака справжньої дружби. Ви повинні хотіти бачити, як ваш друг продовжує розвиватися. Ви повинні бути поруч, коли ваш друг потребує бути вислуханим. Ви повинні запропонувати конструктивний відгук, коли це необхідно, і вміти з любов’ю не погоджуватися. Ви побачите, що коли ви ставите на перше місце добробуту свого друга (так само як і своє власне), ви створюєте атмосферу підтримки, вдячності та поваги.
Індивідуальність
Прийняття індивідуальності позбавляє потреби порівнювати. Ця самовпевненість заважає вам порівнювати свої досягнення з друзями. Якщо ви хочете міцних стосунків, ніколи не сприймайте своїх друзів як конкурента. З іншого боку, коли ви відчуваєте, що енергія заздрісників йде на ваш шлях, усуньте себе від неї.
Навмисність
Справжня дружба долає час і відстань. Але ви повинні бути навмисними, щоб така дружба процвітала. Ви повинні бути присутніми та проявляти ініціативу. Це може означати запланувати дівчачі вечори чи надіслати особливі подарунки. Проведіть час разом і будьте відкриті.
Читайте також: Спостереження за людьми: як зрозуміти що ви їм подобаєтесь
Прощення
У кожних стосунках будуть погляди збоку та розчарування. Ніхто не ідеальний. Тут на допомогу приходять прощення та співчуття. Якщо дружба варта того, щоб зберегти, поговоріть про те, що ви відчуваєте.
Емпіричне правило: розв’язуйте проблему прямо, а не дозволяйте їй загострюватися з часом.
Якщо проблему не вдається вирішити, побажайте своєму другові успіху та продовжуйте свій шлях далі.
Спілкування
Це допомагає зрозуміти стилі спілкування вашого друга, щоб ви могли краще зрозуміти один одного.
Також намагайтеся дивитися на речі з точки зору своїх друзів — активно слухайте, навіть якщо ви не згодні. Будьте гідні довіри та тримайте слово! Якщо ви не можете дотримати слова, поясніть чому. Виконання цих речей сприятиме співпереживанню, повазі та сприятиме успішному вирішенню конфліктів.
Довіра
Довіра є основою міцних і надійних стосунків. Коли ви не вірите тому, що говорять люди, або завжди очікуєте гіршого, ви викликаєте недовіру. Недовіра змусить вас почуватись незахищеним і вразливим. Це може означати, що вам потрібно почати довіряти та розв’язувати будь-які проблеми, які заважають вам формувати та розвивати взаємостосунки.
Чесність
Якщо ви не можете бути собою в оточенні певних людей, можливо, виникла проблема, яку потрібно вивчити.
Межі, повага та рівність
Чіткі особисті кордони зменшують потенціал стресу та конфліктів. Вони встановлюють повагу, рівність і захищають ваш добробут, щоб ви могли мати впевненість бути собою.
Мотивація
Мотивація нерозривно пов’язана зі спілкуванням, любов’ю, довірою та підтримкою. Коли ви берете участь в одному, ви берете участь в іншому. Здорова дружба передбачає надихання один одного на досягнення особистих цілей. Тут також йдеться про притягнення один до одного до відповідальності.
Мудрість
Хороші друзі відіграють ключову роль у вашому житті. Але навіть найближчі люди не завжди виправдовують ваші очікування. Це просто життя. Але не дозволяйте цій реальності заплямувати ваш погляд.
Мати друзів, які поруч з тобою, — це благословення. Нам усім потрібно плече, на яке можна спертися. Просто пам’ятайте, що ви не можете покладатися лише на те, що інші дадуть вам те, що ви хочете і чого потребуєте. Ви зобов’язані наповнити власну чашу. Отже, розумно бути хорошим другом і самому собі. Джерело