Стосунки

Щасливі жінки ні з ким не конкурують.

Знаєте, ось не бачила я ще жодної щасливої в стосунках жінки, якій хотілося б відстоювати свою незалежність, тягати на рівних з чоловіком важкості, ділити порівну труднощі бізнесу і тому подібне. Дикі, вільні жінки? Та будь ласка.

Якщо хочеться, то, звичайно, можна і свободу і втіканину від своєї природи влаштувати. Тільки бачу по собі і спостерігаю це у сотень інших жінок – чим ближче до своєї природи повертаєшся, тим більше розумієш, що таке насправді жіноча місячна природа.

Умиротворення – базовий стан жінки. Умиротворення і високе почуття власної гідності. У такому стані не хочеться сперечатися взагалі. Боротися теж не хочеться. Тому що ти просто розумієш, що означає “Жінка перемагає без бою”.

Подарунки, увага, любов? Заслуговувати усе це? Ні, Тобі не доводиться нічого заслуговувати. Все приходить саме. Це про силу жіночого упокорювання і довіру життю.

Читайте також  Як позбутися від лупи в домашніх умовах?

Якщо у тебе усередині установка, що “про мене є, кому потурбуватися”, то життя поспішає проявити все в твоїй реальності. Коли виявляєшся серед чоловіків, які удосталь дарують тобі своє тепло і увагу, коли увесь час почуваєш себе у безпеці і під захистом, коли поруч є людина, яка рада узяти відповідальність і за бізнес, і за сім’ю, і за рішення усіх проблем навкруги, то, повірте, не хочеться ніякого бунту.

Щасливі жінки не бунтують. Щасливі люди ні з ким не конкурують. У них і так все добре. Більше того, щасливу жінку навряд чи зможе дратувати позиція, відмінна від її власної. Умиротворення і внутрішній спокій – цей стан, не залежний від зовнішніх умов.

А по-справжньому усе це трапляється в житті тільки тоді, коли ти сама стаєш Жінкою. У жіночій енергії не потрібно багато зусиль, все трапляється саме по собі. Тому що на твою м’якість і спокійну упевненість притягуються неймовірно мужні, щедрі і упевнені в собі чоловіки. Так влаштовано життя. Воно усе про відображення. І все по факту. Не подобається оточення, дивися на себе. Міняєш себе – міняється все навкруги. Йдеш в жіночність – чоловіки поруч мужніють. Якщо не мужніють, є сенс чесніше на себе подивитися.

 

Коментарі Вимкнено до Щасливі жінки ні з ким не конкурують.