Стосунки

Зраджена людина не втрачає щось неймовірно важливе для себе, а навпаки – скидає окови

Коли людина прощається зі своїм минулим, вона отримує новий шлях в своє майбутнє. Тому що саме біль і страждання, які людина відчуває в цей момент, стають тим, що допоможе їй отримати настільки ж сильну благодать.

Наш фізичний світ неймовірно міцно пов’язаний з астральним і наші емоції є мостом між цими світами. І найсильніший зв’язок, який і допомагає нам йти по шляху – це наш ментальний біль.

Часто таке відбувається, коли людина доходить до точки, на якій вона зупиняється, яку їй подолати ніяк не виходить… У такі моменти тілький біль здатний зняти з неї всі обмеження, і протверезити розум, щоб вона змогла знайти шляхи, які допоможуть рухатися далі. Саме біль і є поштовхом для того, щоб людина почала щось міняти в своєму житті і рухатись далі, такий спосіб закладений в нас з народження. Тому людина, яка йде вперед, просто не може не страждати.

Читайте також Мене дратувала моя мати

Для того, щоб людина могла показати себе і рухатися далі, вона повинна щось втратити в замін. Все це відбувається через те, що в цей момент іде вибір, в якому людині потрібно вибрати чи жити своїм минулим, чи йти в майбутнє.

Людина істота егоїстична, тому кожен хоче бути головним у своєму житті і управляти всім, що в ньому відбувається. У цей момент вона заперечує долю і Творця і починає експериментувати. Ось тільки як би ти добре все не розпланував, все може статися так, що всі твої плани підуть коту по хвіст, і ти нічого з цим не зможеш вдіяти.

І в такі моменти в людині починає зароджуватися біль і страх, того що вона втратить все, що у неї було, і її життя зміниться, так як змін людина боїться ще більше, ніж болю.

Тому варто пам’ятати, що зрада в вашому житті – це розвилка, на якій ви зможете зробити вибір, який дозволить вам йти далі по життю.

Коментарі Вимкнено до Зраджена людина не втрачає щось неймовірно важливе для себе, а навпаки – скидає окови