Стосунки

Не забувайте, що все може змінитись до навпаки і доведеться просити допомоги у тих, кого зараз зневажаєте та принижуєте.

Життя не передбачуване.

І найважче для нього — прийняти допомогу від попередньо зневаженого та ображеного ним же. Не тільки у книгах так розгортаються події, у справжньому житті все відбувається так само.

Наведемо прості приклади з життя. Злісна свекруха завжди отруювала життя невістці, але з роками застаріла, осліпла та стала нікому не потрібною, навіть власному синові. Тоді саме невістка оплатила операцію та доглядала жінку в лікарні, і зір повернувся.

Керівник ненавидів своїх підлеглих та всіляко їм дошкуляв. Навіть знущався. А коли отримав інсульт, то провідав його підлеглий, приніс фрукти, посидів та розважив простою розмовою. Хоча вигоди й не мав — керівник на той час уже був звільнений. Але добре знав, що хворого варто відвідати.

Читайте також Якось я прийшла до своєї бабусі. Ми чаювали та роздумували про життя. І вона сказала мені дуже мудрі слова.

Інший керівник через несправедливість та підлість звільнив молоду дівчину…Минув час, і життя змусило його найматись на роботу прибиральником. Адже він розорився та захворів. Як гадаєте, на чию фірму? Дівчина не відмовила, допомогла з лікуванням та прийняла на роботу.

Ось ще одна історія. П’яниця просив гроші у перехожого, котрий впізнав у ньому сержанта з армії, який над ним колись знущався. Він не відмовив, дав грошей, довіз своїм автомобілем до дому та запитав чим ще може допомогти. Не згадував старі образи, не мстив.

Тільки люди з великою та чистою душею готові допомогти нужденним та страждаючим. А якщо і не в силі допомогти, то навіть виразом обличчя не викажуть приниження… Одна порада злим людям — не забувайте, що все може змінитись до навпаки і доведеться просити допомоги у тих, кого зараз зневажаєте та принижуєте. Так буває дуже часто. Не лише в кіно…

Коментарі Вимкнено до Не забувайте, що все може змінитись до навпаки і доведеться просити допомоги у тих, кого зараз зневажаєте та принижуєте.