Стосунки

Чому у самотніх людей стабільніша психіка, ніж у одружених

Дуже часто , самотніх людей, у суспільстві автоматично відносять до нещасних та нікому не потрібних. Але, психологи вважають,що самотні люди більш спокійніші, ніж одружені.

Самотні люди думають та піклуються тільки про себе і не несуть відповідальності за інших людей. А, наприклад, жінки у відносинах частіше хвилюються про свою зовнішність,  бояться перестати бути привабливими для партнера та можуть нервувати через потенційні зради. Також, заміжнім жінкам , через безліч обов’язків, важче знайти час на догляд за собою.

Також одружені чоловіки турбуються про завтрашній день більше самотніх, оскільки несуть відповідальність за свою сім’ю. Вони бояться захворіти та їм важче зберігати психологічний спокій через думку, що вони не впораються із сімейними проблемами та обов’язками.

Люди, які мають сім′ю, частіше хвилюються через різні сімейні конфлікти та проблеми. А причиною конфліктів часто стає те, що інтереси однієї половини враховуються більше за іншу. Тоді, у другої людини виникає відчуття, що її почуття знецінюють і це призводить до нових конфліктів.

Читайте також:Як очистити дерев’яну дошку від неприємних запахів

Через ці моменти , жінки часто не хочуть заміж , не хочуть народжувати дітей та створювати  сім’ї. Вони бояться, що можуть втратити себе та не належати собі в повній мірі.

Психологи рекомендують у таких випадках, відчувати себе, слухати себе та перестати вимагати від себе та інших ідеальності у всьому. Не малювати в голові картинки очікування, щоб потім не розчаровуватись.

Варто жити та насолоджуватися стосунками, адже насправді,- це прекрасно знайти свою людину, яка підтримає та буде розділяти твоє життя та інтереси. Джерело

Коментарі Вимкнено до Чому у самотніх людей стабільніша психіка, ніж у одружених