Стосунки

Ознаки що вас використовує ваш партнер

Ви не можете ухвалювати рішення.
Дуже важко приймати рішення, тому що їм здається, що яке б рішення вони не зробили, воно буде неправильним. Якщо всі їхні слова та вчинки неправильні, то як вони можуть ухвалити правильне рішення? Це призводить до того, що всі рішення ухвалює агресор; а це, у свою чергу, дає йому ще більше влади та контролю.

Ви постійно вибачаєтеся.
Постійно вибачається за допущені помилки, навіть якщо насправді вона ні в чому не винна. Постійне почуття власної провини означає, що відповідальність за всі реальні та уявні проблеми покладається на одну людину, тобто на жертву. У результаті виходить, що винуватець завжди невинний.

Читайте також Ось так й залишились жити тесть з невісткою, виховували онука й чекали на спільну дитину

Ви весь час плутаєтесь.
Постійно не можуть зрозуміти, що відбувається. Їм дуже важко довіряти власним враженням, і вони постійно сумніваються у своїх думках. У них не працюють інстинкти, адже варто їм включитися, як їм одразу пояснюють, що вони помилкові.

Ви починаєте змінюватись.
Зміни не завжди видно відразу, оскільки зазвичай відбуваються поступово. Через це вони сприймаються як щось природне. Але якщо людина згадає, якою вона була до початку стосунків, і порівняє себе з нинішньою, вона помітить кардинальні зміни.

Ви замикаєтесь у собі.
Ви часто замикається в собі і цурається інших, тому що почувається занадто приниженою та знеціненою, щоб спілкуватися з людьми. Спокійніше наодинці, ніж у компанії інших людей, тому що вона боїться питань про те, що відбувається в її стосунках, і не знає, як на них відповідати.

Коментарі Вимкнено до Ознаки що вас використовує ваш партнер