Історії

Ось так й залишились жити тесть з невісткою, виховували онука й чекали на спільну дитину

В школі, куди ходила донька моєї колеги, навчались діти з забезпечених сімей. І ось її однокласник, хлопець, який подавав надії, був прикладом для наслідування зустрів дівчину, звали її Вікторія. Зі звичайної родини, шістнадцять років. Нічим не примітна, на перший погляд, тихенька та мирна. Зустрічались вони, ходили в кіно, вже навіть познайомились з його батьками. З матір’ю, точніше, батько був постійно у відрядженнях.

Якось пішли вони на дискотеку, яку влаштували в школі. Випили, більше потрібного, зайнялись коханням, й та-даммм… Віка чекала дитину. Хлопцю сімнадцять — випускний клас, вступні екзамени, й така ситуація.

Про це повідомили батька Макара. Той в терміновому порядку повернувся з конференції, познайомитись з родиною невістки. Чоловік був статний. Високий, чорнявий. Чіткі риси обличчя. Все що може бути в ідеальному чоловіку — він мав. Познайомились, все добре, родина хлопця запропонувала дівчині переїхати до них жити.

 

Через дев’ять місяців появився хлопчик. Всі його любили, він став ніби віддушина для всіх. Ось тільки відносини Макара й Віки почали псуватися. Постійно сварились, не могли знайти спільної мови в елементарних речах. Батько Макара завжди ставав на сторону дівчини. Він почав возити її на огляди до педіатра, сам купував їй одяг, та різні дрібнички. Часто водив до різних кафе та ресторанів. Ставало відчутно, що щось в їхніх відносинах не так. Напевно через це, Макар та Віка почали сваритись. До слова, жили вони цивільним шлюбом.

Читайте також Візьміть за звичку мовчати. Коли починають про вас говорити, переводьте тему. Ось побачите, життя одразу налагодиться.

Одного разу, Роман, так звали свекра, запропонував дівчині поїхати з ним у відрядження, звісно, з дитиною. Внуку вже було вісім місяців. Він мав летіти до моря. Дружина Романа була проти, так само як й Макар, зазвичай у відрядження беруть дружину, а не невісток…

В цілому, чим ця історія закінчилась: Вікторія повернулася з відпустки при надії. Хто б міг подумати від кого? Звісно ж від Романа. До речі, останній, винним себе не почував абсолютно. Єдине, що сказав дружині й сину

-Серцю не накажеш.

Жінка відразу подала на розлучення. Потрібно було відразу це зробити, як тільки помітила зачаток їхніх відносин. Син сказав, що батька в нього більше немає. Забрав вночі скриньку з батьковими золотими годинниками та перснями, деякі цінні папери, та поїхав геть. Де він зараз ні хто не знає. Хлопець навіть документи зі школи забрав. Родина Вікторії від неї відмовилась. Виростили вертихвістку. Мати, коли дізналась про вчинок дівчини розплакалась…такого не очікував ні хто.

 

Коментарі Вимкнено до Ось так й залишились жити тесть з невісткою, виховували онука й чекали на спільну дитину