Лайфхаки

Що зробити з шкарпеткою , яка залишилась без пари ? Як використати її в побуті!

 

 Мабуть у всіх людей губляться шкарпетки .Вони постійно кудись зникають .І з пари шкарпеток залишається одна. Але не спішіть викидати її.

Зараз поговоримо про те,куди можна застосувати шкарпетку без пари в побуті :

1.З шкарпетки виходить чудова насадка на швабру!

Якщо ви не бажаєте витрачати свої кошти на нову насадку для швабри,використайте для цього шкарпетку . Розтягніть шкарпетку і просто надіньте її на швабру. Вона ідеально підійде для миття підлоги .

Читайте також:Як бабуся в 104 роки здійснила стрибок з парашутом!

2. Шкарпетки можна використати для зберігання речей.

У шкарпетках,які не мають пари можна зберігати взуття між сезонами ,щоб воно не пошкоджувалось .Також в шкарпетки можна складати різні дрібнички (батарейки і т.д.).

3.Зберігання ароматних трав.

У шкарпетку можна покласти сушені ароматні трави . Такі мішечки можна ставити у кімнаті чи у шафи з одягом ,щоб всюди був приємний аромат трав.

4.Можна зробити суху грілку з використанням шкарпеток.

Якщо ви хочете зробити суху грілку,візьміть рис і насипте його в шкарпетку.Перев’яжіть це все щільно,щоб рис не висипався. Після цього покладіть шкарпетку з рисом у мікрохвильову піч на 2-3 хвилини.Грійтеся !

5.Можна використати для прибирання пилу

Шкарпетки гарно справляються з пилом у важкодоступних місцях .Просто ,просуньте в них пальці і витирайте . Також,якщо одягнути шкарпетку на руку,то дуже легко можна почистити  жалюзі, вентилятор або ж витерти листя кімнатних рослин.Джерело

Коментарі Вимкнено до Що зробити з шкарпеткою , яка залишилась без пари ? Як використати її в побуті!