Історії

Як бабуся в 104 роки здійснила стрибок з парашутом!

Бабуся з легкістю кинула виклик віку і побила світовий рекорд зі стрибків із парашутом у 104 роки.

Після свого стрибка з парашутом 104-річна жінка сказала ,і тим самим довела на своєму прикладі,що : “Вік –  це всього лише число”

Ви ще досі думаєте,що ви у свої 40,60,70 чи навіть 90 років занадто старі,щоб пробувати щось нове і найкращі ваші роки вже позаду?Тоді подивіться на Дороті Хоффнер, на цю сміливу стареньку бабусю,яка у свої 104 роки здійснила стрибок із парашутом.

Дороті Хоффнер прожила своє довге та щасливе життя. Вона була досить спокійною жінкою по житті і зовсім не любила екстримальні види відпочинку,допоки їй не виповнилося 100 років.

Саме на святкуванні свого 100-річчя  Дороті вперше вирішила здійснити стрибок із парашутом і це їй надзвичайно сподобалось і принесло море емоцій.

«Стрибки з парашутом — це чудовий досвід, і тут нема чого боятися. Просто зроби це!», — сказала неймовірно смілива бабуся.

Читайте також:“Я відмовила чоловікові у близькості ,за що він мене і покарав”

1 жовтня 2023 року ,після свого чергового стрибка з парашутом .Дороті увійшла до книги рекордів Гіннеса як найстаріша людина в світі, яка стрибнула з парашутом у тандемі.

Бабуся,у свої 104-роки ,залишила свої ходунки на землі та піднялася на висоту 4000 метрів.

Стрибала вона в парі з інструктором.Але,старенька не тільки стрибнула з літака головою вперед ,а ще й здійснила в небі ідеальний переворот ,ніби справжній профі.

Після стрибка,коли Дороті вже приземлилася ,вона сказала натовпу людей,який спостерігав за нею : “Вік — це всього лише число”.

На цьому , Дороті не хоче зупинятися .Старенька й надалі хоче наповнювати життя приємними емоціями та яскравими подіями. А тому ,на свої 105 років,жінка хоче покататись на повітряній кулі.

Тому,старенька Дороті Хоффнер  доводить нам,що ніколи не пізно відкривати для себе щось нове. Ми повинні жити та радіти,наповнювати життя яскравими емоціями ,не залежно від того скільки нам років.Джерело

Коментарі Вимкнено до Як бабуся в 104 роки здійснила стрибок з парашутом!