Історії,  Стосунки

“Я відмовила чоловікові у близькості , за що він мене і покарав”

Олена повернулася з роботи змученою та зовсім без сил. А чоловік ,Олександр , прийшов з роботи скоріше і вирішив зробити Олені сюрприз. Він приготував смачну вечерю,прибрав у квартирі,купив хороше вино та квіти для дружини.

Вони повечеряли з дружиною і Олександр почав натякати Олені на близькість. Але Олена цього дня була зовсім без енергії,тому відповіла чоловікові відмовою:”Не сьогодні. Я втомилася і хочу спати”.

Олександр,нічого не відповівши , ліг біля дружини і заснув. Прокинувшись рано вранці,поки Олена ще спала ,чоловік взяв ключі від її машини ,машини ,яку він подарував дружині на річницю,і яка була оформлена на нього,відігнав її в салон і продав.

Своїй дружині ,Олександр пояснив це так: “У мене на роботі почались фінансові проблеми,тому мені терміново потрібні були кошти. А ти поїздиш на метро”.

Олена не обурювалась ,адже чоловік забезпечував 90% її життя ,а це пояснення здалось їй досить переконливим.

Після чого ,Олександр написав повідомлення своїй колишній знайомій Марині .Він знав ,що давно подобається їй,тому був рішучим. Він запросив дівчину злітати з ним на відпочинок на море. Дівчина ,звісно ж погодилась.

Олені чоловік повідомив,що терміново їде у відрядження на кілька тижнів.І що там немає зв′язку,він коли зможе,то сам напише.

І от,на кошти від проданої машини дружини ,чоловік полетів на відпочинок з Мариною.І вже в першу ж ніч на морі,вступив з нею у близькість.

Читайте також:Вислів Ремарка,який показує, чи цінує вас ваш партнер у стосунках!

Коли Олександр з Мариною повернулись з відпочинку,чоловік захотів зробити приємне Марині  і купив їй на гроші,які залишилися, автомобіль. І ось так швидко у сім′ї Олени та Олександра з’явилася дівчина Марина. Марина отримувала дорогі подарунки від Олександра,а дружина Олена — недоїдки.

Олена їздила щодня на метро через все місто, тим часом як Марина насолоджувалась життям з Олександром.

А ще через пів року ,Олександр все ж таки покинув дружину Олену і вони розлучилися. Олена ,переїхала жити до батьків в село,так як квартира в якій вони проживали була куплена Олександром до шлюбу.

Марина ,звісно ж знала про причину їхнього розлучення ,а тому ніколи не відмовляла Олександру. Марина та Олександр вже чотири роки живуть разом у любові та радості і зараз планують весілля.

Олександр ,не зміг впоратися з відмовою дружини Олени і переспрямував всю свою увагу на іншу дівчину,Марину. І хоча,дружину Олену теж можна зрозуміти ,адже її відмова була виправдана втомою .Але ,всі чоловіки різні і от  Олександр ,розчарувався і почав рішуче діяти.Він не зміг змиритись з цією ситуацією. Джерело

 

Коментарі Вимкнено до “Я відмовила чоловікові у близькості , за що він мене і покарав”