Стосунки

Партнерські пологи.Чи місце там чоловікові?

Зараз все більшої популярності набирають сімейні пологи,де чоловік також присутній.І незважаючи на те – що пологи – процес природний , далеко не всі чоловіки готові бути присутніми на них.

Лікар акушер-гінеколог  розповів про те, як вирішити чи варто йти чоловікові на пологи та хто найкраще може підтримати жінку у цей момент .

“Звісно,рішення про те ,чи бути чоловікові на пологах чи ні ,приймає подружжя самостійно. Але ,варто зазначити,що найгірше, що може зробити жінка – це змушувати чоловіка, який не хоче бути на пологах, іти на пологи, і найгірше, що може зробити чоловік, жінка якого не хоче його присутності на пологах – наполягати на своїй присутності. Тобто,таке рішення має випливати з позитивного бажання двох майбутніх батьків.

Якщо подумати прагматично, чи є користю для жінки присутність на пологах близької людини? Так. Доведено,що партнерська допомога в пологах має позитивний результат для жінки.
Але,тут виникає одразу наступне питання .Чи обов’язково це має бути підтримка чоловіка? Зовсім ні. З цим завданням також чудово може впоратися подруга чи сестра.
А також,як би це дивно не звучало ,найкращим помічником в пологах – є саме свекруха. Це я вам із власного досвіду в пологовому залі кажу. Вся справа в тому,що свекруха не є кровною родичкою, і вона емоційно не залучається до процесу пологів так, як би це робила матуся. Проте ,свекруха,без зайвих емоцій, дбає про те, щоб все йшло добре і продовження її роду появилось на світ  неушкодженим. Тому це завжди прекрасно”, – розповідає лікар акушер-гінеколог.
Також ,лікар зазначає,що не всі чоловіки готові бути на пологах,є різне виховання та різна культура особистості.

“Пологи – це процес ,який є дуже красивим ,але тільки в камері професійного фотографа.

Насправді ж ,пологи – це величезна кількість біологічних рідин. Це кров, сеча, кал, слиз, також – це рідина навколо дитини, яка не завжди є прозорою та красивою.

Також,пологи – це запахи, це звуки,і загалом, це ситуація, яка не для всіх людей є естетичною та красивою.

Тому ,варто завжди обговорювати все перед пологами і знаходити рішення,які підходитимуть двом партнерам. Для прикладу,найважчим періодом пологів вважається перший період, від початку перейм до повного відкриття шийки матки. І в даний період нічого особливого для очей чоловіка не відбувається,все проходить досить пристойно.

Тому я завжди раджу,щоб чоловік був саме на цьому періоді пологів. А вже наступний період ,пара має обговорити і вирішити індивідуально . В даному випадку не повинно бути ніякого примусу,тільки щире бажання обох партнерів.

Скажу вам чесно,від того ,що чоловік переріже пуповину ,це все зафіксується на камеру,глобально в житті його сина чи доньки нічого не зміниться. А зміниться тільки в тому, як він навчить сина стояти за себе,як він навчить його грати у футбол чи розпалювати вогнище,або ж як він читатиме казки своїй доньці,та гратиметься з нею в ляльки. Ось це насправді важливо .

Але ,нажаль,багатьом людям зараз потрібна інстаграмність процесу, але це дуже нездорова історія” – зазначає лікар.

Тому ,не слідуйте новинкам моди в цьому питанні,а завжди робіть так,як вам комфортно! Джерело

Коментарі Вимкнено до Партнерські пологи.Чи місце там чоловікові?