
Партнерські пологи.Чи місце там чоловікові?
“Звісно,рішення про те ,чи бути чоловікові на пологах чи ні ,приймає подружжя самостійно. Але ,варто зазначити,що найгірше, що може зробити жінка – це змушувати чоловіка, який не хоче бути на пологах, іти на пологи, і найгірше, що може зробити чоловік, жінка якого не хоче його присутності на пологах – наполягати на своїй присутності. Тобто,таке рішення має випливати з позитивного бажання двох майбутніх батьків.
“Пологи – це процес ,який є дуже красивим ,але тільки в камері професійного фотографа.
Насправді ж ,пологи – це величезна кількість біологічних рідин. Це кров, сеча, кал, слиз, також – це рідина навколо дитини, яка не завжди є прозорою та красивою.
Також,пологи – це запахи, це звуки,і загалом, це ситуація, яка не для всіх людей є естетичною та красивою.
Тому ,варто завжди обговорювати все перед пологами і знаходити рішення,які підходитимуть двом партнерам. Для прикладу,найважчим періодом пологів вважається перший період, від початку перейм до повного відкриття шийки матки. І в даний період нічого особливого для очей чоловіка не відбувається,все проходить досить пристойно.
Тому я завжди раджу,щоб чоловік був саме на цьому періоді пологів. А вже наступний період ,пара має обговорити і вирішити індивідуально . В даному випадку не повинно бути ніякого примусу,тільки щире бажання обох партнерів.
Скажу вам чесно,від того ,що чоловік переріже пуповину ,це все зафіксується на камеру,глобально в житті його сина чи доньки нічого не зміниться. А зміниться тільки в тому, як він навчить сина стояти за себе,як він навчить його грати у футбол чи розпалювати вогнище,або ж як він читатиме казки своїй доньці,та гратиметься з нею в ляльки. Ось це насправді важливо .
Але ,нажаль,багатьом людям зараз потрібна інстаграмність процесу, але це дуже нездорова історія” – зазначає лікар.
Тому ,не слідуйте новинкам моди в цьому питанні,а завжди робіть так,як вам комфортно! Джерело

