Стосунки

Я впевнена на 100% у тому, що чоловік не трапляється жінці випадково.

Чомусь всі думають, що зустріти хорошого чоловіка — це випадкова подія,щастя, яке від жінки ніяк не залежить. Я ж проти такого мислення і вважаю що все не так.

Це мислення змушує жінок вишукувати, вичікувати, ловити, спокушати, боротися, сумно чекати, перебувати в депресії — усе, що справжній леді протипоказано.

Я впевнена на 100% у тому, що чоловік не трапляється жінці випадково. Що до жінки приходить лише той чоловік, якому вона відповідає і внутрішньо, і зовні.

Якщо вона не поважає себе, до неї прийде чоловік-диктатор.
Якщо вона не знає, чого хоче в житті, то чоловік не дасть їй займатися, тим чим вона захоче.
Якщо вона пригнічена – чоловік її пригнічуватиме.
Якщо вона депресивна — чоловік вганятиме її в депресію.
Все, що з нами відбувається зсередини, мудрий-Всесвіт — відображає нам зовні, через людей, події, друзів і насамперед через найближчу нам людину — нашого чоловіка. Це все відбувається для того, щоб кожна жінка пройшла уроки та навчилася тим якостям, яких їй не вистачає. Бракує сміливості — чоловік її пригнічуватиме; не вистачає мети в житті – чоловік її ще більше заплутуватиме; не вистачає любові до себе — чоловік обзиватиме і чіплятиметься!

Читайте також Тихо, щоб не розбудити чоловіка, одяглася, відчинила вхідні двері і спустилася надвір.

І навпаки, чим ближче жінка до своєї власної гармонії та цілісності, чим краща у неї самооцінка, чим позитивніший її настрій і ставлення до світу, чим краще вона знає сама себе, чим більше любить себе — тим кращого вона зустріне чоловіка. Чоловік – це насамперед партнер, який відображатиме всі найслабші місця жінки, найтонші налаштування душі. Чим більше Ви дізнаватиметеся про себе, про свою душу, про свої цілі, про свої емоції — тим добріший чоловік прийде у ваше життя. А як мінімум поганого ви просто не впустите туди.

Поспостерігайте за нещасними жінками, які мали багато стосунків із чоловіками, кілька розлучень. Найчастіше типаж чоловіка повторюється. Якщо перший був п’яницею, другий буде лінивим, третій – хворий, четвертий – буде маминим синочком. Усе це типаж слабкого чоловіка, отже жінка приваблює саме такого. Це означає, що її внутрішній світ не сформований, і вона не готова прийняти чоловіка цілісного, сильного, дбайливого – вона сама не цілісна, вона сама не любить себе, вона приваблює тирана, зрадника, поверхневого чоловіка – всі ті якості, які носить у собі. Як вона сама до себе ставиться – такий і буде чоловік!

Немає з’єднання двох половинок. Кохання можливе виключно між двома особистостями, а не між порожніми половинками. Якщо Ви вкладатимете свою енергію в себе, у свій саморозвиток, то Ви ніколи не втратите. Кожній жінці, перш ніж думати про чоловіка, необхідно знайти саму себе, необхідно полюбити себе.

Коментарі Вимкнено до Я впевнена на 100% у тому, що чоловік не трапляється жінці випадково.