Стосунки

Справа в тому, що розлучення дає нам унікальний шанс пізнати себе по-справжньому.

Це болючий та депресивний досвід. Через який проходить багато пар.
Розлучення дійсно є однією з найстресовіших та травмуючих подій у житті. Його можна порівняти зі смертю коханої людини, серйозною хворобою чи втратою роботи. Так що, як кажуть: «Ворогу не побажаєш!». Але оскільки ви пережили цю травму, ви вижили.

Багато хто сприймає розлучення, як втрату. Ви озираєтеся і з жахом думаєте про те, що витратили роки свого життя, граючи роль дружини або чоловіка, а тепер залишилися ні з чим. Ви вже самі не розумієте, хто ви, куди йдете, чого хочете?

І, хоча ця втрата спочатку здається руйнівною, розлучення насправді може бути справжнісіньким подарунком, який змінить життя. Адже ми ніколи не замислювалися про ці речі, а тепер з’являється можливість дізнатися, хто ми.

Зараз у вашому житті починається новий розділ, а це чудова нагода зазирнути всередину і відкрити себе справжніх. Тепер у вас є те, чого не було раніше: час для себе та сили, які раніше йшли на те, щоб утримати на плаву шлюб, що буквально тріщав по швах.

Отже, залишившись наодинці із собою, ви можете нарешті відповісти на непрості запитання:

Яким я бачу своє нове життя?
Що саме заважає мені жити саме так, як хочу?
Що я повинна (маю) змінити в собі та своєму житті, щоб не повторити минулих помилок у стосунках?
Справа в тому, що коли ми поглянемо на своє життя з іншого ракурсу, то зможемо краще зрозуміти себе. А саме: чого насправді хочемо, що нас лякає, яких людей і шаблонів слід уникати, щоб знову не потрапити у пастку нездорових стосунків.

Читайте також Я впевнена на 100% у тому, що чоловік не трапляється жінці випадково.

Так, те, чого ми так боялися – розлучення, вже сталося з нами. Але ж ніхто не помер! Ми вижили та вистояли. А значить – стали сильнішими і можемо зробити що завгодно.

Подумайте про те, скільки ви пережили і не зламалися. Ви знайшли вихід із глухого кута, в якому опинилися. І вийшли з цього лабіринту з високо піднятою головою, незважаючи на те, що іноді хотілося кричати від болю. Ви продовжували жити, працювати та піклуватися про дітей. Ви не здалися, не опустили руки, не зупинилися ні на мить. Ви продовжуєте йти вперед, незважаючи ні на що.

Що це, якщо не сміливість та перемога над власними страхами? Адже ви довели собі, що можете подолати все. Згадайте про це, коли в наступний раз налинуть думки про те, що ви – невдаха або “недостатньо гарні”. Це не так. Саме навпаки: ви – переможець адже отримали те, про що багато хто може тільки мріяти.

Коментарі Вимкнено до Справа в тому, що розлучення дає нам унікальний шанс пізнати себе по-справжньому.