Стосунки

Справжній чоловік ніколи не поставить свої потреби вище за потреби коханої людини

Він робитиме все, що від нього залежить, аби бути впевненим в тому, що його жінка знає і щодня переконується, що вона для нього – найважливіша.

Так, ми повинні визнати це: у нашому світі повно хлопців, для яких їх жінки, – не більше, ніж “один з варіантів” або корисна, на даний момент, опція. Замість того, щоб піклуватися про свою обраницю, вони насправді просто користуються нею. І це, м’яко кажучи, ненормально. Вони не просто не поважають своїх коханих – вони їх просто не помічають по-справжньому.

Так, справжніх чоловіків досить мало, і їх важко знайти. Але прошу: якщо ви шукаєте справжнього чоловіка, ніколи не здавайтесь і не погоджуйтеся на того, хто вас не заслуговує. Я навіть не говорю про те, як гірко ви жалкуватимете за неправильним вибором. Справа в іншому: коли-небудь ви обов’язково знайдете справжнього чоловіка, який буде ставитися до вас так, ніби ви сонце і місяць водночас.

Читайте також Думає людина про себе зазвичай те, що в дитинстві про неї говорили дорослі, від яких вона залежала.

Він піклуватиметься про вас завжди, і ви це відчуватимете щохвилини. Він підтримуватиме вас в найсміливіших мріях так, ніби вони його власні. Він постійно доводитиме вам, що йому не все одно, що ви відчуваєте і думаєте. Він буде стежити за тим, щоб ви ніколи не відчували себе самотніми або втраченими.

А найголовніше – справжній чоловік ніколи не кине вас в складні часи. Він не сховається від них за книжкою або у барі з друзями, а сяде з вами і обговорить проблеми, які тепер, – одні на двох.

І ви заслуговуєте зустріти саме таку людину. Ви заслуговуєте, щоб бути з тим, хто не гратиме вашими почуттями і серцем. Того, хто любитиме і турбуватиметься про вас, навіть коли ви будете психувати та нервуватися.

Коментарі Вимкнено до Справжній чоловік ніколи не поставить свої потреби вище за потреби коханої людини