Історії

Дивовижна історія про котика , яку потрібно дочитати до кінця

У сільського священника був котик, якого він дуже любив , оскільки сам він був самотній. І от якось, одного дня, його кіт не повернувся додому . Священник дуже засмутився і пішов шукати улюбленця.

Знайшов він його дуже швидко , котик заліз на верхівку дерева і сидів там переляканий. Він ніяк не хотів злазити з дерева, тому священник почав думати як врятувати кота.

Він вирішив прив’язати до дерева мотузку і машиною нахилити його до землі. Він подумав, що так кіт з легкістю зможе злізти з дерева. Священник все зробив, як запланував , але не врахував міцність мотузки . Тому, як тільки дерево нагнулось до землі, мотузка лопнула, а киця полетіла ніби птах. Священник навіть не зорієнтувався в який бік полетіла киця.

А паралельно з цією ситуацією відбувалась ще одна :

По сусідству зі священником жила жінка з маленькою донечкою. І дівчинка завжди просила маму про котика, але мама була непорушна . От і того вечора донька почала випрошувати:

– Мамусю, ну будь ласка, давай візьмемо кицю. Я дуже хочу і буду дуже чемна

Читайте також:Життя завжди дає нам можливості! Головне вміти їх побачити

Мама задумалася і сказала дочці: «Знаєш донечко, – ти помолися гарно і попроси у Господа кицю, якщо ти справді заслуговуєш її, то Він обов’язково вислухає тебе».

Звісно, донька одразу схилила коліна і стала своїми словами молитися до Бога і просити котика. І тільки дівчинка домолилася , як у відчинене вікно влетів той самий кіт, якого священник запустив з дерева. Мама втратила дар мови і мало не впала з ніг.

Тому, Бог завжди шукає людей і підлаштовує так ситуацію, щоб відповісти на вашу молитву і допомогти вам , якщо ви цього щиро бажаєте . Джерело

Коментарі Вимкнено до Дивовижна історія про котика , яку потрібно дочитати до кінця