Історії

Життя завжди дає нам можливості! Головне вміти їх побачити

Кажуть, що до кожної людини раз в житті приходить Бог. І він може з’явитися в будь-якому образі – старенького дідуся, жебрачки чи навіть пораненої собаки  – і наша доля залежить від того, як ми будемо поводитися під час цієї зустрічі.

Історія про три зустрічі:

Отже, жив собі чоловік і все життя мріяв мати високооплачувану роботу, красиву дружину і бути відомим.

І от якось одного дня, чоловік поспішав на співбесіду у відому фірму. І дорогою раптом  прямо перед ним впав літній чоловік. Чоловік подумав, що він мабуть п’яний, і він вирішив йому не допомагати . Так він встиг на співбесіду, але вона пройшла невдало і чоловіка не взяли на роботу.

Якось літом, чоловік вирішив прогулятися парком . Там він побачив вуличних артистів, він зупинився, щоб насолодитися видовищем. Вистава була дуже цікавою і після її закінчення  пролунали оплески, і люди стали розходитися. Чоловік теж рушив іти , як тут хтось взяв його за руку і попросив зупинитись. Це була головна героїня вистави, старенька клоунеса. Жінка почала розпитувати чоловіка, як йому вистава , чи все сподобалось. Але чоловік не захотів розмовляти і, гидливо фиркнув і пішов додому.

Одного осіннього вечора чоловік повертався додому з роботи. Він був змучений і хотів скоріше лягти в тепле ліжко.  Але тут він почув, як хтось голосно ридає.Це плакала жінка, яка сиділа на лавці. У неї сталося горе і вона попросила чоловіка про допомогу. Він спочатку задумався, але потім розвернувся і зайшов у під’їзд.

Так чоловік прожив все своє життя і помер. Потрапивши на небеса, чоловік зустрічає Ангела-Охоронця.

– Ех, я прожив зовсім нещасливе життя. Все про що я мріяв, нічого не здійснилося .

– Любий мій, я зробив все для того, щоб всі твої мрії здійснилися, він тебе ж, мені було потрібно тільки твоя рука, твої очі і твоє серце.

– І що ж?

– А пам’ятаєш чоловіка, який впав на слизькій зимовій дорозі, коли ти йшов на співбесіду ? Так от, той чоловік був генеральним директором фірми, в яку ти так хотів потрапити на роботу. На цій фірмі тебе чекала приголомшлива кар’єра. Від тебе потрібна була тоді тільки рука допомоги.

А стару жінку з вистави згадаєш? Вона ще розпитувала тебе все про їхню виставу. Так це була молода красива актриса у гримі, яка закохалася в тебе з першого погляду. Разом вас чекало щасливе сімейне життя . Від тебе потрібні тоді були тільки очі.

А жінку, яка ридала під твоїм під’їздом ? Насправді, це була відома письменниця, в якої трапилось горе в родині. На той момент їй дуже потрібна була  душевна підтримка. Якби ти допоміг їй тоді, вона б написала книгу про цей випадок, яка б стала відома на весь світ, а тебе б вписала на головній сторінці книги. Від тебе ж потрібно було тільки твоє серце.

Тому, ти просто не помічав цього.

Чоловік важко видихнув і пішов у зоряну далечінь.

Отже, висновок можна зробити такий: завжди старайтесь слухати , які можливості дає нам всесвіт .

Коментарі Вимкнено до Життя завжди дає нам можливості! Головне вміти їх побачити