Стосунки

Хто вони порожні люди

Хто взагалі ці порожні люди? Це такі люди, які думають про себе. І тільки про собе. При цьому вони іноді настільки добре мімікрують у суспільство, що не відразу помітно, що цій людині, крім самої себе, ніхто не має значення. І все, що вона робить, це використовує ресурси інших на благо собі.

Іноді таких людей помітити просто — вони буквально словами можуть говорити, наскільки вони самі для себе важливі і наскільки вони ставлять себе над іншими. Але іноді такі люди вміло маніпулюють нами так, що ми почуваємось винними, що їм не допомагаємо. Будьте уважні і постарайтеся виявити присутність таких людей у ​​своєму житті.

Порожні люди заберуть ваш час
Якщо ви довго спілкуватиметеся з порожніми людьми, то неминуче втратите час. Поки ви допомагатимете їм на будь-які прохання, грошима або просто власними силами, той час, який могли б ви витратити на себе, зникне.

Читайте також Риби – знак Зодіаку, яким керує Нептун, планета ілюзій.

Ви не відпочинете або не зробите важливих справ лише через людину, яка вами скористалася.

Порожні люди заберуть ваші ресурси
Порожні люди вимагають багато уваги до себе та активних множинних дій від інших. При спілкуванні з такими людьми ви викидатимете багато енергії. Їм постійно щось потрібно, тому ви намагатиметеся їм допомогти, і жодних ресурсів на себе вже не залишиться.

Ви постійно відчуватимете себе втомленим вже з самого ранку. У вас не буде ні моральних, ні фізичних сил на продовження життя, ні навіть бажання щось робити, якщо ви будете в тісному спілкуванні з пустою людиною.

Порожні люди заберуть ваші нерви
У постійному спілкуванні з порожніми людьми ви у стані вищого рівня стресу. Постійні прохання, вимоги, переживання не можуть не позначитися на нервовій системі.

Ви можете постійно думати про цю людину або вона сама може вас весь час турбувати в соцмережах, телефоном або несподіваним візитом, крапля за краплею давлячи на ваш мозок. Якщо продовжувати тісно спілкуватися з такою людиною, то можна дійти до валеріанки або ще до чого.

Порожні люди заберуть у вас людей
Якщо скласти все сказане вище, то вибудовується логічний висновок, що ви втратите багатьох людей через спілкування з порожніми людьми. Вони заберуть у вас насамперед можливість зустрітися з кимось іншим, хто міг би зіграти у вашому житті позитивну роль.

З іншого боку, вони можуть позбавити вас усіх, хто вже є. Можливо, тому, що у вас не вистачило часу на близьких через порожню людину.

Можливо, тому що люди уникають спілкуватися з цією людиною, а заразом і з вами. Порожні люди викидають із життя інших важливих для них людей.

Порожні люди змінять вас (і не на краще)
Довге спілкування з пустою людиною не залишається без наслідків. Воно робить вас депресивним, цинічним. Якщо людина усвідомила, що витратила час на негідного друга чи приятеля, а то й романтичного партнера, у неї зникає прагнення щось робити, вона починає менше довіряти іншим людям, що негативно позначається на якості життя.

Коментарі Вимкнено до Хто вони порожні люди