Стосунки

Яким людям ні в якому разі не можна допомагати

Існує такий тип людей, яким ні в якому разі не можна допомагати. Навіть якщо вас щось питають.  Оскільки, потім ви ще й винні будете і відповідатимете за чужі проблеми.

Ці люди, це так звані «злісні жертви». Вони постійно незадоволені життям та ображені на цілий світ . А у своїх невдачах завжди звинувачують інших. Ці люди завжди заздрять чужому щастю та розповідають які вони нещасні. І обов′язково знайдеться той, хто винен у цьому.

Наприклад, принесете такій людині склянку води в спекотний день, то потім вона скаже , що вода була отруєною або занадто холодною. Вона тільки випила ту воду і одразу ж захворіла.

Або скаже, що ви жадібні. Дали тільки склянку води і все. Що ж ви за людина.

Або ця води пролилася та намочила футболку жертви. Звісно ж ви в цьому винні, ви ж воду принесли. Що ж це за склянка така і взагалі, вода надто рідка.

І таких прикладів можна наводити дуже багато. Вас просто звинувачуватимуть у всьому. А нещасне життя жертви та її страждання тепер на вашій совісті.

Читайте також:Як очистити килим із довгим ворсом

Тому допомагати таким людям – це собі шкодити.

Так, звичайно, якщо це родич чи близька людина , то відмовити буває вкрай важко. Але, йдучи на контакт ви завжди маєте розуміти, що в кінцевому результаті ви все одно будете у всьому винні .Джерело

Коментарі Вимкнено до Яким людям ні в якому разі не можна допомагати