Шоу-бізнес

Концерт Тейлор Свіфт 17 листопада 2023 року закінчився трагедією

Нажаль, концерт Тейлор Свіфт, який відбувся у Ріо-де-Жанейро 17 листопада 2023 року закінчився трагедією. Одна з шанувальниць, яка була на концерті популярної виконавиці померла, після того, як була доставлена до лікарні.

 

Нам важко уявити, що коли в Україні випадає перший сніг, десь люди страждають через аномальну спеку. Але саме так було декілька днів тому на концерті.

Там, дівчині стало погано і вона знепритомніла . Її оперативно доправили до лікарні, але врятувати життя фанатки Тейлор медикам так і не вдалося. У неї стався серцевий напад. Причиною трагедії могла стати не тільки аномальна спека, а й халатність організаторів концерту.

Вся справа в тому, що шанувальникам не можна було  проносити з собою воду. А температура повітря того дня була вище 40 градусів. Так, на стадіоні була система кондиціювання. Але, воду могли купити лише ті люди, які були на трибунах.

Сама співачка розуміла, що без води в таку спеку просто неможливо. Тому вона часто кидала пляшки з водою своїм фанатам. Вона також наказала роздавати воду всім бажаючим. Проте, зрозуміло, що одночасно забезпечити кілька тисяч людей водою було неможливим завданням.

Дізнавшись про трагедію, співачка написала у своєму блозі в Instagram:  «З розбитим серцем говорю, що сьогодні перед моїм шоу ми втратили шанувальницю. Вона була неймовірно красивою та надто молодою. Я глибоко переживаю цю втрату. Моє розбите серце болить разом із її родиною та друзями. Я навіть не могла припустити, що щось подібне може статися».

Читайте також:Яким людям ні в якому разі не можна допомагати

Також, слід зазначити, що Ана Клара Беневідес Мачадо (ім’я загиблої) завжди хотіла потрапити на цей концерт і прилетіла із центрально-західного регіону Бразилії. Вона дуже раділа такій можливості і протягом концерту, вона постійно надсилала фото та відео з місця подій своїм рідним.

Зараз відкрито кримінальну справу по цій трагедії. Джерело

Коментарі Вимкнено до Концерт Тейлор Свіфт 17 листопада 2023 року закінчився трагедією