Шоу-бізнес

“Вертайся з перемогою та віддай свій ганебний борг!” Ігор Кондратюк розповів, чому забирає військову зарплатню у Віталія Козловського

Нещодавно, друзі та колеги Віталія Козловського в соціальних мережах  розповіли, що Ігор Кондратюк забирає військову зарплатню Віталія Козловського, який зараз боронить Україну на передовій.

Згодом ,Віталій Козловський теж оприлюднив пост  і підтвердив цю інформацію. Він написав чому сталась така ситуація.Виявляється , після відходу Козловського від Кондратюка він не повинен був йому ні копійки.

Але ,під час одного одного з концертів Козловський заспівав декілька пісень,про які його попросила публіка.А права на ці пісні належали Кондратюку. Тому,продюсер подав до суду , звинувативши Козловського в порушенні авторських прав.

Віталій Козловський написав на своїй сторінці в інстаграм: “Коли співпрацювали, я на тотальній довірі підписував будь-які папери з напуттям: “Твоя справа співати. Документи це просто формальність, підписуй, а по-людськи ми завжди домовимося”. Ось я і був упевнений, що знайдемо спільну мову і досягнемо з ним згоди. У всякому разі, я не раз був ініціатором пропозиції зустрітися, обговорити і знайти рішення. Від зустрічей Кондратюк категорично відмовлявся. Слідство – судові позови проти мене за порушення авторських прав”, – згадує співак.

Також,Віталій Козловський,написав,що  військова частина відраховує від його зарплати відсоток на погашення виконавчих проваджень – і на користь Кондратюка, і штраф до держбюджету : “Тому після всіх відрахувань від зарплати залишається десь половина, яку я повинен отримувати. Але і цей залишок, потрапивши на мою картку, відразу блокується і списується виконавчою службою майже повністю”, – говорить артист.

Він також написав, що насправді це проблема під час військової служби, тому що військові часто самі закуповують все необхідне, а у Козловського такої можливості немає. У зв’язку з цим він звертався до Кондратюка, щоб той призупинив відрахування, але продюсер відмовився.

Екс продюсер Ігор Кондратюк не витримав і написав великий  допис у своєму Facebook, назвавши Козловського брехуном.

“Тут один заслужений співак, орденоносець на ім’я Віталій Козловський  розносить “новину” про те, що я під час війни забираю “левову частку” його, військовослужбовця, зарплатні. Він, як завжди – обманює. Хоча про такого завзятого рецидивіста-обманщика доцільніше вжити слово “бреше”. Отже, з моменту постановки Віталія на облік в одну з частин Нацгвардії на мою користь згідно виконавчого впровадження стягується 1/5 частина його зарплатні. Стягування робиться згідно з законом. Їх же потрібно виконувати, чи не так? У серпні я отримав 4 608,26 гривень, у вересні – 4 586,70 гривень. Повторюю, це – 20% від нинішньої зарплати Віталія Козловського”, – написав Ігор Кондратюк.

Також продюсер не міг залишити без уваги тих друзів та колег,які захищають Віталія Козловського ,а його поливають брудом. Він зазначив ,що не забирає всю зарплатню захисника і що Козловський сплачує все згідно закону .А він в свою чергу не може заборонити  виконавчій службі виконувати свою роботу.

Читайте також:Моя дитина зовсім мене не чує!Як батькам достукатися до підлітків!

Продюсер Ігор Кондратюк також назвав цифри і суми ,які вже сплатив Віталій Козловський .

“Стосовно загальної ситуації боргів ВК по всіх судових процесах. За 2019 рік ВК сплатив 0,00 грн; 2020 рік – 0,00 грн; 2021 рік – 28 627,11 грн; 2022 рік – 4 981,22 грн і 2023 рік – 9 194,96 грн. Поки що загалом аж 42 803,29 грн. Десь 2% від суми, яку він, нерозумний рецидивіст-порушник авторського права, заборгував. Інформація про суди відкрита, і є в Реєстрі судових рішень, і в реєстрі боржників”, – написав Ігор Кондратюк.

Отже,нагадаємо ,що дана ситуація, тобто скандал між Ігорем Кондратюком і Віталієм Козловським тягнеться вже більше 10 років,відколи Віталій Козловський розірвав свій контракт з продюсером Ігорем Кондратюком.

І ось на днях цей скандал розгорівся з новими силами та отримав продовження.

Тим часом ,Віталій Козловський ,який зараз служить в Нацгвардії ,отримав велику підтримку від друзів,блогерів та підписників у соціальних мережах.

Коментарі Вимкнено до “Вертайся з перемогою та віддай свій ганебний борг!” Ігор Кондратюк розповів, чому забирає військову зарплатню у Віталія Козловського