Шоу-бізнес

Співачки Alyosha більше немає!Вона вирішила змінити свій сценічний псевдонім.

Співачка Alyosha  вирішила змінити свій сценічний псевдонім.

У своєму Instagram співачка написала,що прихильники її творчості часто просять її ,щоб вона змінила сценічне ім’я.

І вона серйозно замислилась над цим питанням:”Сиджу і думаю над тим, що багато фанів, багато прихильників моїх давно мені з любов’ю, ніжно і лагідно пишуть: “А не хотіли б ви змінити свій псевдонім?”. Я думаю про це і думаю вже досить давно. Це досить тяжкий процес буде. Я таки вирішила, що це треба зробити”, – написала артистка Alyosha.

Читайте також:“Наші батьки не вічні.Варто цінувати кожну хвилинку,проведену з ними ,адже ніхто ніколи не знає,скільки ще таких хвилин залишилось”,- історія жінки ,яка втратила маму в 31 рік. 

І щоб співачці було легше у виборі ,вона попросила своїх підписників,щоб вони допомогли їй в цьому питанні і написали свої варіанти:

“Але у мене є запитання! На який змінити Alyosha? Це запитання поки найскладніше, напевно. Тому я прошу вашої допомоги. Підкажіть, накидайте свої ідеї, як би ви хотіли чути співачку, яка зараз перед вами? З яким іменем ви хотіли її чути? Сценічним іменем?” – щиро сказала Alyosha .

І от ,зовсім нещодавно,на своїй сторінці в соціальних мережах Слава Дьомін ,виклав відео ,де він розмовляє зі співачкою Alyosha і висловлює захоплення та щиру радість .

Підписав це відео ,Слава Дьомін ,так : “Дізнався, що співачка Alyosha тепер виступає,як Олена Тополя”.

Відтепер,співачка Alyosha буде виступати під своїм ім’ям Олена і прізвищем свого чоловіка,лідера гурту “Антитіла ” – Тараса Тополі.

Тому ,чекаємо нову співачку на українській сцені  – Олену Тополю.

Коментарі Вимкнено до Співачки Alyosha більше немає!Вона вирішила змінити свій сценічний псевдонім.