Стосунки

Бути самотньою не соромно!

Соромно стрибати по чужих ліжках, розмінюючи тіло і душу на безглузді зв’язки. Гадити в чужих стосунках; брати не своє, пропонувати і продавати себе як дешевий товар, викладаючи відверті фото в мережі на загальний огляд.

 

Втрачати гордість, мораль і самоповагу, лізти геть зі шкіри, щоб привернути увагу чоловіків за всяку ціну.

Зраджувати себе у відносинах, які віджили своє і давно приречені. Терпіти мерзенні вчинки, дозволяти руйнувати тебе і все, що тобі дороге.

Бруднити себе, продовжуючи жити з людиною після зрад та інших мерзенних речей, від яких нудить.

Маячити на чужих дорогах, молити як злиденна про любов, бігти песиком за першим зустрічним. Заглядати в кожен смітник і труїтися недоїдками з чужих столів. Самою ставати смітником.

Лягати під одну ковдру аби з ким, повторюючи святі слова про любов до кожного зустрічного, без розуміння її сакрального, божественного значення, без усвідомлення найменшої істини про те, що жінці можна, а що неприпустимо ніколи – ось це все – с о р о м н о. І огидно.

Читайте також Бережіть своє здоров’я – фізичне та психічне. Все інше минеться

А самотність – це не соромно. Самотність – це чесно.

Тому що це кращий спосіб перетворення себе. Шлях саморозвитку, осмислення того, що відбувається і пошук правильного рішення. Рівень і якість життя жінки. Її самодисципліна і шкала її моральності. Набагато більш достойно взяти паузу, ніж знецінювати себе, стрибаючи від одного до іншого, хаотично міняючи партнерів, вибираючи ‘того самого’ через ліжко.

Набагато важливіше бути справжньою і відданою собі.

Тому самодостатня, поважаюча себе жінка, завжди точно знає, що їй потрібно і не готова погоджуватися на менше, ніж заслуговує.

Цінуйте себе, дівчатка. І не слухайте нікого. Все буде. Ваш чоловік знайде вас. У потрібному місці, в потрібний час.

 

Коментарі Вимкнено до Бути самотньою не соромно!