Історії

Бережіть своє здоров’я – фізичне та психічне. Все інше минеться

Не давайте себе злити. Сердити. Дратувати. Особливо якщо доводиться стримувати емоції і терпіти погане ставлення. Тому що ви заплатите своїм здоров’ям. Це важливо пам’ятати.

art: Ivana Besevic
Зараз здоров’я треба берегти. Воно у складні часи складає наш головний капітал. Гроші можна заробити. Роботу можна знайти. Навіть стосунки можна створити нові. Але лише в тому випадку, якщо буде головний капітал – здоров’я. Психічне, фізичне та психологічне. Якщо з цим капіталом все гаразд, інше прийде.

Був такий лікар наприкінці XVIII ст. доктор Джон Хантер. Дуже вчена людина, яка вивчала практично всі хвороби. Він навіть заражався ними спеціально, щоб більше дізнатися про причини і знайти найкращий засіб профілактики та лікування. І слова цього доктора Хантера наводить у своїй роботі філософ Пітирим Сорокін. Дуже правильні слова, хоч їм двісті років.

Цей лікар захворів на ангіну. Зрозумів, після якого контакту це сталося. Згадав свої почуття і сказав таке: «Моє життя перебуває у владі будь-якого шахрая, який зможе мене розсердити».

Читайте також Ярослав навіть пропонував мені продати цю квартиру, докласти трішки грошей та купити іншу, проте я була проти.

А філософ додав: «Сучасна психосоматична медицина правильно розглядає сильні емоційні порушення, особливо агресивного, ворожого і антагоністичного роду, як один з факторів кардіосудинних, респіраторних, гастрокишкових, видільних, шкірних, ендокринних і сечостатевих порушень, так само як епілепсії».

І був цілком правий. Тримайтеся подалі від шахраїв, які викрадають ваше здоров’я. Злють вас, сердять, змушують виправдовуватися і принижуватися, дратують навмисно, кажуть образливе… Не треба віддавати своє життя в їхні руки. Жадібні і загребущі.

Здоров’я треба берегти більше за гроші. Це наш головний капітал.

Коментарі Вимкнено до Бережіть своє здоров’я – фізичне та психічне. Все інше минеться