Стосунки

Чому не можна мовчати після сварки з коханою людиною

 

Жодні стосунки, мабуть, не існують без сварок. Сварки – це цілком буденне явище. Але , дуже часто , після сварки люди закриваються і починають грати в мовчанку. А це мабуть , найстрашніше , що може бути в парі і часто призводить до розриву стосунків.

Тому , давайте розглянемо , як мовчання після сварки руйнує сім′ї :

1.Не проговорені проблеми, претензії та образи між партнерами

Тобто, по суті, коли ви замовкаєте після сварки, проблеми через які ця сварка виникла залишаються і обов′язково знову повернуться у ваше життя у вигляді зауважень, претензій і накопичення ментальної втоми.

І, нажаль, часто трапляється так, що в один момент ця гримуча суміш «вибухає» у вигляді раптового розірвання стосунків.

2. Ментальна втома 

Будь-яка сварка несе за собою ментальну втому. І якщо одразу не вирішити проблему, то вона ставатиме все більшою і більшою. А вийти з цього стану набагато важче, ніж його не допустити на початковій стадії.

Читайте також:Чому наші нові партнери, дуже часто, схожі на колишніх

Коли людина відчуває ментальну втому , вона ніби натягнута, як струна і посилити її стан може будь -яка неприємність на роботі чи проблеми з друзями. І тут головне не допустити того, щоб ця «чаша терпіння» переповнилась і це не призвело до розлучення.

3. Не вміння домовлятись і велике бажання наполягати на своєму

Партнери за допомогою мовчання чи ігнорування спроб вирішити питання бажають, таким чином, наполягти на власному варіанті вирішення проблеми. Такі партнери не вміють поступатися чи приймати чужу думку. Для них, основне — задовольнити власні бажання та потреби.

Але це досить маніпулятивна практика, яка дуже дратує. І якщо перший раз ще партнер може піти на зустріч, то наступного разу, може роздратуватися настільки, що не захоче жити з такою людиною.

4. Небажання вирішувати накопичені проблеми

Інколи, буває так, що партнер у стосунках просто не бажає розв′язувати проблеми, які виникли і обирає мовчання. І це мовчання триває до того часу, поки іншому партнеру не набридне і він не розірве стосунки. Джерело

Коментарі Вимкнено до Чому не можна мовчати після сварки з коханою людиною