Лайфхаки

Для чого, під час приготування їжі, на каструлю ставити дерев’яну ложку

Зручний лайфхак від господинь, який врятує вас при забудькуватості.

 

У сучасному світі, ми часто робимо одночасно декілька справ. Так, ми інколи в процесі приготування їжі можемо відволіктися на щось інше, і саме в той момент на кухні стаються “форс-мажори” .

Наприклад, під час варіння макаронів чи супу, вода може “збігти ” і вилитись на плиту, а це тягне за собою додатковий час на прибирання.І впоратися з такою ситуацією допоможе дерев’яна ложка.

Отже, суть методу полягає в тому, щоб покласти ложку на обідок каструлі. Це може також бути і інший дерев’яний предмет, головне, щоб він був довгим і більшим за діаметр каструлі. Це і допоможе не допустити виливанню рідини на плиту.

Ви запитаєте, як це працює? Вся справа в тому, що суха дерев’яна ложка дестабілізує бульбашки, коли вони стикаються з її водовідштовхувальною поверхнею. А тому, така ситуація змушує окріп відступати і опускатися вниз.

Читайте також:Чому не можна мовчати після сварки з коханою людиною

Доречі, потрібно ставити ложку тоді, коли вам потрібно кудись відійти, адже якщо дерев’яна ложка встигне нагрітися, то лайфхак може не спрацювати .

Чому не можна використовувати металеву ложку?  

Все дуже просто ,металеві предмети набагато швидше нагріваються. Тому, якщо ви покладете металеву ложку на каструлю, вона швиденько нагріється і не зможе утримувати киплячу воду.

Що робити,якщо дерев’яної ложки немає ?

Якщо у вашому будинку ще немає дерев’яної ложки, а ви всеодно не хочете зайвий раз прибирати плиту, тоді маємо для вас декілька інших способів.

Перед приготуванням їжі, слід змастити краї каструлі олією чи вершковим маслом.Це допоможе утримувати киплячу піну на тому рівні, де знаходиться жир.

Тому, користуйтесь лайфхаками і полегшуйте собі життя.Джерело

Коментарі Вимкнено до Для чого, під час приготування їжі, на каструлю ставити дерев’яну ложку