Стосунки

7 головних причин, чому пари сваряться

Подружні сварки не шкідливі для здоров’я. Коли ви говорите про те, що не так, ваша друга половинка може почати поважати вас ще більше за те, що ви висловлюєте свої занепокоєння. Коли ви тримаєте в собі образу і змушуєте іншого партнера думати, що все, що він робить, вас не стосується, він почне сприймати вас як належне.

З огляду на це, не всі сварки та суперечки у стосунках є рівними. Деякі більш токсичні, ніж інші. Щоб допомогти вам відрізнити здорове від нездорового, розгляньмо типи, причини та причини спорів у стосунках:

1. Боротьба за фінанси

Подружжя сперечаються про гроші – це не новина. Це один із видів сварок у стосунках, які не підлягають часу. Якщо ви двоє живете разом і вирішили разом управляти своїми фінансами, то такі сварки неминучі. Якщо обидва партнери готові розв’язувати цю проблему та спланувати бюджет, не змушуючи один одного відчувати себе нерозсудливо витрачаючи кошти, тоді ви на правильному шляху.

2. Неодноразово сваритися про те саме

Якщо ви знову і знову сперечаєтеся про те саме, швидше за все, ви навіть не намагаєтеся зрозуміти точку зору іншої людини. Ви обидва впевнені, що один з вас правий, а інший ні. Такі повторювані сварки у стосунках можуть стати хронічними, якщо їх не вирішити належним чином. Якщо ви задумалися, наскільки сварки є нормальними у стосунках, швидше за все, ви сваритеся надто часто, можливо, тому, що ваші проблеми вже стали хронічними.

3. Сварки через домашні справи

Чому подружні пари сваряться? Домашні клопоти – це те, що найчастіше викликає суперечки у стосунках. Це, безумовно, гостра тема між парами, яка дуже часто прокладає шлях до суперечок і сварок. Тому що коли вдома є дисбаланс у розподілі праці, це може призвести до багатьох сварок і неприємних протистоянь. Це тому, що одному з партнерів ліньки виконувати свою частину роботи.

Читайте також: Типи аргументів у сварках з вашим партнером

4. Аргументи, пов’язані з сім’єю

Це одна з поширених парних сварок. Аргументи можуть стосуватися чого завгодно: вашого партнера не любить ваша сім’я або ви відчуваєте, що ваш партнер не надає пріоритету вам так, як своїй сім’ї. Сімейні зв’язки глибокі. Тому цих аргументів не уникнути. Це одна з можливих проблем у відносинах, і вам доведеться поговорити один з одним і знайти спосіб подолати це.

5. Аргументи, викликані питаннями довіри

Постійні сварки у стосунках через підозри можуть справді пошкодити основу вашого кохання.  Може стати важко повернутися до того, як було у ваших стосунках. Порушену довіру дуже важко відновити. Ви повинні вивчити поради, щоб створити довіру у стосунках. Завжди знайте, що у відданості, чесності та любові немає нічого неможливого. Коли ви не знаєте, як впоратися з недовірою, це може змусити вашого партнера регулярно емоційно відсторонюватися.

6. Подружжя сваряться через спосіб життя

Що викликає суперечки у стосунках? Вибір способу життя. Якщо один любить вечірки, а інший – домосід, то такі конфлікти обов’язково будуть. Інтровертний партнер, який не любить багато виходити, може відчувати тиск або вважати себе нудним. Це змусить обох відчувати себе погано. З іншого боку, екстравертний партнер може відчувати придушення. Вам обом доведеться піти на компроміс і знайти золоту середину.

7. Відмінності у вихованні дітей

Це також одна з поширених подружніх проблем, з якою стикаються пари, які не знають, як розподілити батьківські обов’язки. Вони також розділені щодо того, як виховувати своїх дітей і як піклуватися про них. Якщо ви не розв’яжете цю проблему найближчим часом, ваші постійні суперечки та розбіжності у вихованні можуть вплинути на дитину.

Коментарі Вимкнено до 7 головних причин, чому пари сваряться