Стосунки

Типи аргументів у сварках з вашим партнером

Чи сваряться пари? Так. Частіше, ніж ви думаєте. Невеликі суперечки у стосунках – це цілком нормально. Однак люди сперечаються у різний спосіб, і немає двох однакових суперечок. Це ґрунтується на їхньому стилі прив’язаності, емоційному інтелекті та їхній реакції «борися, втікай або завмирай».

Існує 4 різні типи стилів аргументації у відносинах:

1. Нападний стиль

Мотивований розчаруванням, роздратуванням і гнівом, цей стиль суперечки спрямований на те, щоб вказати на всі помилки, які зробив інший партнер. Ця суперечка виникає, коли один із партнерів не знає, як контролювати гнів у стосунках. Суперечка може стати агресивною, і це пов’язано зі звинуваченням однієї людини. Деякі з прикладів:

«Ти завжди залишаєш мокрий рушник на ліжку»
«Ти не допомагаєш на кухні»
«Ти ніколи не виносиш сміття»

Читайте також: Що робить жінку магнетичною та привабливою

2. Оборонний стиль

Цей тип суперечок у стосунках виникає, коли особа, яку звинувачують у чомусь, поводиться як жертва. Або вони можуть почати захищатися, вказуючи на недоліки іншої людини. Наприклад:

«Я б виніс сміття, якби ти сьогодні ввечері помила посуд»
«Ти завжди такий злий зі мною»
«Чи можеш ти хоч раз мене не звинувачувати?»

3. Стиль відкликання

Ви або той, хто відмовляється, або той, хто намагається висунути аргумент, щоб довести свою думку. Якщо ви перший, то, швидше за все, шукатимете способи уникнути сварок. Це свідчить про те, що ви уникаєте конфліктів і намагатиметеся підтримувати мир. Якщо ви останній, то ви неодмінно висловлюєте свою точку зору.

4. Відкритий стиль

Як мати здорові суперечки у стосунках? Спробуйте поговорити відкрито. Це один із найздоровіших способів сперечатися з партнером. Ви відкриті та уважні до всієї ситуації. Ви не зосереджені на своїй точці зору і не намагаєтесь довести іншій людині, що вона не права.

Коментарі Вимкнено до Типи аргументів у сварках з вашим партнером