Стосунки

Себе втратити «в ім’я кохання» дуже легко, а ось потім збирати по шматочкам – зовсім інша справа.

Що не варто робити заради стосунків

З самого початку брехати, одна справа про щось промовчати, визначити, що ви не готові поки що / взагалі цю тему обговорювати, інша справа – відверта брехня. Рано чи пізно все приховується і розчарування неминуче, а повернути довіру, завдання не з легких.

Вписуватись у стандарти партнера, починаючи з одежі, закінчуючи пластичними операціями. Якщо партнер не приймає вашу зовнішність/зовнішній вигляд, він завжди знайде до чого причепитися і піддавшись один раз, зупинитися не так просто. Себе втратити дуже легко, а ось потім збирати по шматочках зовсім інша справа.

Відмовлятись від своїх друзів, захоплень, роботи, віри. Якщо він спочатку диктує такі умови, то чого чекати далі?

Читайте також Якщо чоловік любить свою жінку, вона абсолютно точно буде присутньою в його планах на майбутнє. На жаль, в моєму випадку, цього не сталося

Вирішувати його проблеми. Багато жінок плутають підтримку та влізання у чужі справи. Завдання жінки вселяти впевненість у чоловіка, у його сили, підбадьорювати, а не робити за нього. Інакше потім можна буде довго ставити питання: «Чому все на мені і як же так вийшло?». І не варто плутати підтримку із жалістю, а то потім доведеться себе шкодувати. Частіше говоримо: «Ти мій герой, я в тебе вірю, ти з усім можеш впоратися».

Можна описати сто пунктів, які ви хочете бачити в чоловікові, вони навіть можуть збігтися, але може бути таке АЛЕ, що перекреслить все позитивне. Тому чітко визначте для себе, що ви ні в якому разі не готові прийняти в чоловікові (пияцтво, азартні ігри та інші недуги) і в жодному разі не стаєте рятівником, з яким він неодмінно зміниться!

НЕ зміниться і крапка, а ви страждатимете, та ще потрапите в співзалежність, а туди, як кажуть, вхід – гривня, вихід – дві.

Коментарі Вимкнено до Себе втратити «в ім’я кохання» дуже легко, а ось потім збирати по шматочкам – зовсім інша справа.