Стосунки

Типи чоловіків, з якими не варто будувати стосунки

Мамина квіточка

Відносини з цим хлопцем перетворяться в постійну конкуренцію: тільки змагатися доведеться не з іншими дамами, а з його улюбленою мамою. Спойлер! Виграти битву просто неможливо. Мамин синок болісно прив’язаний до матері, вважаючи її ідеальною жінкою. Він буде чекати, що одного разу ви дотягнетеся досконалості, але цього так і не станеться. Розчарований він повернеться до мами, щоб скаржитися на чергову обраницю яка не виправдала очікування.

Контролер

У перший час прагнення контролювати можна прийняти турботу, але вони не мають нічого спільного. Незабаром постійний нагляд почне душити, а ви постійно будете опинятися перед вибором: піти на зустріч з подружками або уникнути сварки з чоловіком. Позбавляючи особистого простору і свободи, обранець робить другу половину слабкою і вразливою.

Читайте також Історія про те що речі не цінніші за людей

Жорсткий критик

Він не може стриматися навіть на перших побаченнях і повідомляє, що ви неправильно тримаєте ніж і виделку, виправляє фрази. Чим далі заходять відносини, тим суворіше стає критик: незабаром виявиться, що ви нічого не вмієте робити правильно. Критиці піддасться стиль, макіяж, робота і життєві погляди.

Таке ставлення швидко руйнують самооцінку і призводить до того, що ви починаєте сумніватися в кожній дії.

Нарцис

Він упевнений, що ощасливить будь-яку дівчину просто своєю присутністю в її житті, тому про романтику, турботу і побачення потрібно забути. Йому не потрібно напружуватися, адже нарцис впевнений: він і є головний подарунок у вашому житті. Про таких відносини дівчата згадують з здриганням, а після них довго повертають довіру до сильної половини людства.

 

Крижаний хлопець

Моральна травма або особливості особистості — неважливо, що змусило цього чоловіка бути холодним, немов айсберг. Але емоційної віддачі від нього чекати не варто, про ваші почуття він теж піклуватися не стане. Тому душевної близькості в таких відносинах досягти не вдасться!

 

Коментарі Вимкнено до Типи чоловіків, з якими не варто будувати стосунки